Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts Last 5
1 Mostanje ALL 13 13 0 0 123:8+115 39  
2 Croatia 78 13 10 1 2 72:15+57 31  
3 Vatrogasac 15 9 3 3 73:18+55 30  
4 4 rijeke 14 7 2 5 46:43+3 23  
5 Draganić 13 6 4 3 31:24+7 22  
6 Vojnić '95 13 4 2 7 29:31-2 14  
7 Oštarije 13 3 0 10 14:91-77 9  
8 Josipdol 14 2 0 12 13:88-75 6  
9 Mrežnica 14 1 0 13 18:101-83 3  

STRIJELCI  2. ŽNL MLAĐI PIONIRI

27
Jurković David (MOSTANJE ALL)
17
Brozović Fran (MOSTANJE ALL)
16
Bakić Filip (Vatrogasac)
Stipetić Dominik (MOSTANJE ALL)
14
Ivaniš Ivan (1 KU) (Croatia ’78)
Pušić Mia (4 RIJEKE)
13
Polović Bruno (MOSTANJE ALL)
Zorinić Josip (Vatrogasac)
12
Bijelić Adrijan (Vojnić ’95)
Bukovac Jakov (1 KU) (Croatia ’78)
Pintarić Filip (1 KU) (MOSTANJE ALL)
11
Maletić Luka (Croatia ’78)
10
Šimunić Petar (Vatrogasac)
9
Ivančić Patrik (1 KU) (Mrežnica)
Majdančić Josip (1 KU) (Vatrogasac)
8
Novosel Bruno (1 KU) (Draganić)
7
Ćoso Ian (MOSTANJE ALL)
6
Balić Nikolas (Croatia ’78)
Cigić Gabrijel (Croatia ’78)
5
Antonac Patrik (Draganić)
Bokulić Karlo (Josipdol)
Čađavčan Toni (Draganić)
Havelka Lucija (4 RIJEKE)
Johović Petra (4 RIJEKE)
Mihaljević Roko (1 KU) (Josipdol)

4
Bilješković Ivan (Vatrogasac)
Gojak Luka (MOSTANJE ALL)
Gojak Jan (Mrežnica)
Goršić Marko (Vatrogasac)
Mandić Roko (MOSTANJE ALL)
Mikšić Filip (1 KU) (MOSTANJE ALL)
Paher Dino (MOSTANJE ALL)
Rendulić Noa Izak (1 KU) (Oštarije)
Šabić Roberto (Vojnić ’95)
Vergot Nikola (Croatia ’78)

3
Bencetić Noa (Draganić)
Brajković Michaela (4 RIJEKE)
Grgurić Emanuel (Oštarije)
Kovačić Gabrijel (Croatia ’78)
Matošević Ivano (MOSTANJE ALL)
Nakić Ema (4 RIJEKE)
Plevel Fran (Croatia ’78)
Štajcer Nik (Croatia ’78)

2
Vlašić Luka (Mrežnica)
Bene Luca (1 KU) (Draganić)
Bešić Tino (Vojnić ’95)
Božičević Egon (Josipdol)
Cindrić Petar (Vatrogasac)
Crnković Luka (Oštarije)
Grubešić Tara (1 KU) (4 RIJEKE)
Kolić Ivan (Josipdol)
Markešić Teo (Draganić)
Paladinić Karlo (MOSTANJE ALL)
Rahija Tea (Croatia ’78)
Štemberger Fran (Vojnić ’95)
Velić Veljko (Draganić)
Žgela Josipa (4 RIJEKE)

1
Banović David (MOSTANJE ALL)
Barić Ivano (Vatrogasac)
Biličić Filip (Vatrogasac)
Brakić Lovro (Vatrogasac)
Cindrić Ivica (Josipdol)
Dizdar David (Vojnić ’95)
Dujlović Gabrijel (Vojnić ’95)
Đaković Gabrijel (Vatrogasac)
Franjković Leo (Oštarije)
Goršić Ivan (Vatrogasac)
Grgić Ivano (Vatrogasac)
Grgurić Lovro (Josipdol)
Halar David (Mrežnica)
Joha Gabrijel (1 KU) (MOSTANJE ALL)
Juričić Luka (Josipdol)
Karanović Niko (1 KU) (Vatrogasac)
Kenk Marin (Vatrogasac)
Klasan Vedran (Vojnić ’95)
Krznarić Sebastian (Croatia ’78)
Mazalin Marko (MOSTANJE ALL)
Mlinac Ivan (Mrežnica)
Pavlović Leon (Vojnić ’95)
Pupić Leon (Vatrogasac)
Radman Leon (Croatia ’78)
Rataić Jure (Draganić)
Stijepić Milovan (MOSTANJE ALL)
Škrtić Marija (4 RIJEKE)
Špoljarić Romana (4 RIJEKE)
Tadić Ivano (Vojnić ’95)
Tek Danijel (Vatrogasac)
Tomac Dino (Mrežnica)
Tutić Matej (Vojnić ’95)
Vrbanić Ivano (Vatrogasac)

1
Autogol
Brozović Luka (Josipdol)
Filipčić Kristijan (Oštarije)
Grgurić Eugen (Oštarije)
Magličić Luka (Mrežnica)
Ribarić David (Croatia ’78)
Vlašić Luka (Mrežnica)
Zoretić Fran (Josipdol)
Šabić Dejan (Vojnić ’95)

Match

Kupa Draganić

5 - 0

1. Match Day

N/A, 0:00

N/A