REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ Kolo 25   Žakanje Croatia ’78 – Draganić 0 : 0 Vojnić Vojnić ’95 – Vatrogasac 1 : 3 Josipdol Josipdol – Korana 3 : 1 Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Ogulin 4 : 3 Duga Resa Duga Resa 1929 – Zrinski Ozalj 2 : 0   Poz. Klub OU POB NER POR 

Pročitaj više

ŽNL Kolo 25 20.05.2018 17:30 Žakanje Croatia ’78 – Draganić 20.05.2018 17:30 Vojnić Vojnić ’95 – Vatrogasac 20.05.2018 17:30 Josipdol Josipdol – Korana 20.05.2018 10:00 Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Ogulin 20.05.2018 17:30 Duga Resa Duga Resa 1929 – Zrinski Ozalj   2. ŽNL – Kolo 24   20.05.2018 17:30 Cetingrad      Cetingrad – Oštarije 20.05.2018 17:30 

Pročitaj više

U srijedu su odigrane utakmice polufinala Županijskog nogometnog kupa. U dvoboju četvrtoligaša na stadionu “Branko Čavlović Čavlek” Karlovac 1919 je bio uspješniji te slavio protiv Slunja 2:1. Ogulinski dvoboj Ogulina i Duge Rese 1929 završio je bez pogodaka, da bi domaćin bio uspješniji u izvođenju udarac s 11 metara te slavio 3:1. Finalna utakmica na 

Pročitaj više

REZULTATI NATJECANJA 2.ŽNL NSKŽ   Kolo 23     Rečica      Mladost (R) – Cetingrad 1 : 4 Zagorje      Mladost (Z) – Vrlovka 0 : 3 Donje Mekušje      Kupa – Mrežnica 1 : 3 Krnjak      Krnjak Barilović – Frankopan Igra se 31.05. Belavići      VOŠK – Dobra (SP) 2 : 1 Novigrad 

Pročitaj više

Danas su na rasporedu utakmice polufinala županijskog kupa. Na stadionu Branko Čavlović Čavlek sastaju se četvrtoligaši Karlovac 1919 i Slunj, a u Ogulinu županijski prvoligaši Ogulin i Duga Resa 1929. Obje utakmice počinju u 17.30 sati.

Kolo 23 2. Županijske lige   16.05.2018 18:00 Rečica      Mladost (R) – Cetingrad 16.05.2018 18:00 Zagorje      Mladost (Z) – Vrlovka 16.05.2018 18:00 Donje Mekušje      Kupa – Mrežnica 31.05.2018 18:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Frankopan 16.05.2018 18:00 Belavići      VOŠK – Dobra (SP)  16.05.2018 18:00 Novigrad      Dobra (N) – Petrova gora 

Pročitaj više

REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ                               Kolo 24   Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Croatia ’78                            1 : 0     Ogulin Ogulin – Duga Resa 1929 3 : 2   Klc-Turanj Korana – Ilovac 0 : 1   Gornje Mekušje Vatrogasac – Josipdol 2 : 0   Draganići Draganić – Vojnić ’95 5 : 

Pročitaj više

RASPORED NATJECANJA Kolo 24- 1. ŽNL 13.05.2018 17:30 Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Croatia ’78 13.05.2018 17:30 Ogulin Ogulin – Duga Resa 1929 13.05.2018 17:30 Klc-Turanj Korana – Ilovac 13.05.2018 17:30 Gornje Mekušje Vatrogasac – Josipdol 13.05.2018 17:30 Draganići Draganić – Vojnić ’95 Kolo 22 – 2. ŽNL   13.05.2018 17:30 Cetingrad      Cetingrad – 

Pročitaj više

Kolo 23 – 1. ŽNL   Žakanje Croatia ’78 – Vojnić ’95 5 : 0 Josipdol Josipdol – Draganić 0 : 2 Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Vatrogasac 4 : 2 Duga Resa Duga Resa1929 – Korana 6 : 2 Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Ogulin 3 : 0 p.f. čl. 56 PNN   Poz. Klub 

Pročitaj više

Kolo 23 1. ŽNL – RASPORED     09.05.2018 17:30 Žakanje Croatia ’78 – Vojnić ’95 09.05.2018 17:30 Josipdol Josipdol – Draganić 09.05.2018 17:30 Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Vatrogasac 09.05.2018 17:30 Duga Resa Duga Resa1929 – Korana 09.05.2018 17:30 Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Ogulin