REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ

 

                            Kolo 24

 

Mali Erjavec

Zrinski Ozalj – Croatia ’78                            1 : 0    
Ogulin Ogulin – Duga Resa 1929 3 : 2  
Klc-Turanj Korana – Ilovac 0 : 1  
Gornje Mekušje Vatrogasac – Josipdol 2 : 0  
Draganići Draganić – Vojnić ’95 5 : 2  
 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ilovac 24 22 1 1 84 22 +62 67
2. Duga Resa 1929 24 14 2 8 49 40 +9 44
3. Ogulin 24 13 2 9 55 43 +12 41
4. Zrinski-Ozalj 24 12 3 9 44 29 +15 39
5. Croatia ’78 24 10 3 11 47 49 -2 33
6. Korana 24 9 4 11 34 42 -8 31
7. Vojnić ’95 24 9 1 14 25 61 -36 28
8. Josipdol 24 8 2 14 48 51 -3 26
9. Draganić 24 7 2 15 33 47 -14 23
10. Vatrogasac 24 4 4 16 25 60 -35 16

 

RASPORED NATJECANJAKolo 25

 

20.05.2018 17:30 Žakanje Croatia ’78 – Draganić
20.05.2018 17:30 Vojnić Vojnić ’95 – Vatrogasac
20.05.2018 17:30 Josipdol Josipdol – Korana
20.05.2018 10:00 Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Ogulin
20.05.2018 17:30 Duga Resa Duga Resa 1929 – Zrinski Ozalj

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ Kolo 20

 

 

Donje Mekušje      Kupa – Cetingrad 0 : 1

Kolo 22

 

 

Cetingrad      Cetingrad – Šišljavić 5 : 1
Vojnić      Petrova gora – Oštarije 3 : 2
Sveti Petar      Dobra (SP) – Dobra (N) 0 : 0
Brežani      Frankopan – VOŠK 3 : 0 p.f. čl. 56 PNN
Zvečaj      Mrežnica – Krnjak Barilović 5 : 4
Kamanje      Vrlovka – Kupa 0 : 1
Rečica      Mladost (R) – Mladost (Z) 1 : 0-prekid u 31.min

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Mrežnica 22 17 4 1 99 33 66 55
2. Dobra ( SP ) 21 15 4 2 58 31 27 49
3. Krnjak Barilović 22 14 1 7 82 48 34 43
4. Oštarije 22 10 6 6 50 33 17 36
5. Kupa 22 10 5 7 54 35 19 35
6. Vrlovka 22 11 1 10 48 36 12 34
7. Petrova gora 22 10 4 8 42 35 7 34
8. Dobra ( N ) 22 10 3 9 67 37 30 33
9. Cetingrad 22 9 5 8 32 34 -2 32
10. Frankopan 22 7 5 10 36 50 -14 26
11. Mladost ( R ) 20 7 1 12 35 58 -23 22
12. Šišljavić 22 4 6 12 45 75 -30 18
13. Mladost ( Z ) 21 3 3 15 36 92 -56 12
14. VOŠK 22 0 2 20 15 102 -87 2

 

RASPORED NATJECANJKolo 23

 

16.05.2018 18:00 Rečica      Mladost (R) – Cetingrad
16.05.2018 18:00 Zagorje      Mladost (Z) – Vrlovka
16.05.2018 18:00 Donje Mekušje      Kupa – Mrežnica
16.05.2018 18:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Frankopan
16.05.2018 18:00 Belavići      VOŠK – Dobra (SP)
 16.05.2018 18:00 Novigrad      Dobra (N) – Petrova gora
31.05.2018 17:30 Oštarije      Oštarije – Šišljavić

Kolo 24

 

20.05.2018 11:00 Cetingrad      Cetingrad – Oštarije
20.05.2018 17:30 Šišljavić      Šišljavić – Dobra (N)
20.05.2018 14:00 Vojnić      Petrova gora – VOŠK
20.05.2018 17:30 Sveti Petar      Dobra (SP) – Krnjak Barilović
20.05.2018 17:30 Brežani      Frakopan  – Kupa
20.05.2018 17:30 Zvečaj      Mrežnica – Mladost (Z)

20.05.2018 17:30  Kamanje                                Vrlovka – Mladost (R)