REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ Kolo 25

 

Žakanje Croatia ’78 – Draganić 0 : 0
Vojnić Vojnić ’95 – Vatrogasac 1 : 3
Josipdol Josipdol – Korana 3 : 1
Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Ogulin 4 : 3
Duga Resa Duga Resa 1929 – Zrinski Ozalj 2 : 0

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ilovac 25 23 1 1 88 25 +63 70
2. Duga Resa 1929 25 15 2 8 51 40 +11 47
3. Ogulin 25 13 2 10 58 47 +11 41
4. Zrinski-Ozalj 25 12 3 10 44 31 +13 39
5. Croatia ’78 25 10 4 11 47 49 -2 34
6. Korana 25 9 4 12 35 45 -10 31
7. Josipdol 25 9 2 14 51 52 -1 29
8. Vojnić ’95 25 9 1 15 26 64 -38 28
9. Draganić 25 7 3 15 33 47 -14 24
10. Vatrogasac 25 5 4 16 28 61 -33 19

 

RASPORED NATJECANJA Kolo 26

 

27.05.2018 18:00 Duga Resa Duga Resa 1929 – Croatia ’78
27.05.2018 18:00 Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Ilovac
27.05.2018 18:00 Ogulin Ogulin – Josipdol
27.05.2018 18:00 Klc-Turanj Korana – Vojnić ’95
27.05.2018 18:00 Gornje Mekušje Vatrogasac – Draganić

 

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ  Kolo 24

 

Cetingrad      Cetingrad – Oštarije 4 : 2
Šišljavić      Šišljavić – Dobra (N) 2 : 2
Vojnić      Petrova gora – VOŠK 3 : 3
Sveti Petar      Dobra (SP) – Krnjak Barilović 6 : 2
Brežani      Frankopan  – Kupa 4 : 0
Zvečaj      Mrežnica – Mladost (Z) 15 : 0

Kamanje                               Vrlovka – Mladost (R)                                           10 : 0

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Mrežnica 24 19 4 1 117 34 83 61
2. Dobra ( SP ) 23 16 4 3 65 35 30 52
3. Krnjak Barilović 23 14 1 8 84 54 30 43
4. Vrlovka 24 13 1 10 61 36 25 40
5. Cetingrad 24 11 5 8 40 37 3 38
6. Dobra ( N ) 24 11 4 9 72 40 32 37
7. Oštarije 23 10 6 7 52 37 15 36
8. Kupa 24 10 5 9 55 42 13 35
9. Petrova gora 24 10 5 9 46 41 5 35
10. Frankopan 23 8 5 10 40 50 -10 29
11. Mladost ( R ) 22 7 1 14 36 72 -36 22
12. Šišljavić 23 4 7 12 47 77 -30 19
13. Mladost ( Z ) 23 3 3 17 36 110 -74 12
14. VOŠK 24 1 3 20 20 106 -86 6

 

RASPORED NATJECANJAKolo 14

 

 

24.05.2018 18:00 Rečica      Mladost (R) – Dobra (SP)

  

Kolo 25

27.05.2018 18:00 Kamanje      Vrlovka – Cetingrad
27.05.2018 18:00 Rečica      Mladost(R) – Mrežnica
27.05.2018 11:00 Zagorje      Mladost (Z) – Frankopan
27.05.2018 18:00 Donje Mekušje      Kupa – Dobra (SP)
27.05.2018 18:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Petrova gora
 27.05.2018 18:00 Belavići      VOŠK – Šišljavić
27.05.2018 18:00 Novigrad      Dobra (N) – Oštarije