Proteklog vikenda na rasporedu su bile utakmice 15. kola Četvrte nogometne lige Središte. Nogometaši “Slunja” igrali su na svom stadionu s momčadi “Španskog” iz Zagreba neodlučeno 2:2. Domaćin je poveo u 12. minuti s 1:0, a strijelac je bio Wane. Zatim su gosti poveli s 2:1, pogotke su postigli Matija Ceraj u 18. i Ivan Švigir u 43. minuti. Ivan Piršić donio je Slunjanima bod pogotkom u 89. minuti. “Slunj” je nastupio u sljedećem sastavu: Maravić, Paulić, Bauman (od 72. Cindrić), Piršić, Sabljak (od 53. Zeko), Radočaj, Suša, Jurčević (od 64. Štefanac), Bićanić (od 46. Požega), Abrlić i Wane (od 46. Turkalj). “Slunj” je na kraju jesenskog dijela prvenstva, posljednji, šesnaesti sa šest bodova.

Nogometaši “Duge Rese 1929” poraženi su u Klanjcu od momčadi “Klanjca”. Domaći igrači pobijedili su sa 4:1. Dugoreški nogometaši poveli su s 1:0 u 21. minuti pogotkom Patrika Mihalića, a zatim je domaća momčad napravila preokret. Strijelci su bili Martin Zrnc, Karlo Sušec, Josip Kolar i Valentino Vrabec. “Duga Resa 1929” nastupila je u sljedećem sastavu: Mateša, Marinić (od 85. Boljar), Šako (od 85. Babić), Belavić, Pavlić, Polović (od 73. Palajsa), Mance, Lesić (od 81. Legek), Halavanić (od 85. Grubešić), Topolnjak i Mihalić. Dugoreški nogometaši završili su prvi dio prvenstva na petnaestom mjestu tablice s osam bodova.