ČLANOVI SKUPŠTINE

 

IZVRŠNI ODBOR NSKŽ

  1. Dario Mrzljak, predsjednik
  2. Željko Berislavić, dopredsjednik
  3. Krešimir Perković, dopredsjednik
  4. Dražen Frklić
  5. Igor Jelić
  6. Robert Križanić
  7. Zvonko Luketić
  8. Igor Pavlačić
  9. Dražen Pavlešić
  10. Nikola Požega
  11. Ivan Sopčić

NADZORNI ODBOR NSKŽ

  1. Dražen Furač
  2. Stjepan Benić
  3. Damir Šalov

GLAVNI TAJNIK

Tomislav Kuzman

TEHNIČKI TAJNIK

Dražen Tuškan

INSTRUKTOR

Miro Pribanić

POVJERENIK ZA NATJECANJE

Tomislav Kuzman

POVJERENIK ZA NATJECANJE MLADEŽI

Stjepan Benčić

POVJERENIK ZA DELEGIRANJE SUDACA

Ivica Grgić

POVJERENIK ZA VETERANSKI NOGOMET

Nenad Stražanac

DISCIPLINSKI SUDAC

Dragan Kolić

KOMISIJE NSKŽ PREMA STATUTU ZA RAZDOBLJE 2017. – 2021.

 

KOMISIJA ZA PROGRAM RADA SAVEZA
1 DARIO MRZLJAK Predsjednik
2 ŽELJKO BERISLAVIĆ Član
3 TOMISLAV KUZMAN Član
4 KREŠIMIR PERKOVIĆ Član
5 MARIN SVETIĆ Član

 

STRUČNA KOMISIJA
1 IGOR JELIĆ Predsj

dnik

2 SANJIN LUCIJANIĆ Član
3 LUKA LUKEŽIĆ Član
4 IVICA ŽAJA Član
5 ZVONIMIR ANDRIĆ Član

 

KOMISIJA ZA NATJECANJE
1 TOMISLAV KUZMAN Predsjednik
2 STJEPAN BENČIĆ Član
3 NIKICA RUDAR Član
4 BRUNO FURAČ Član
5 IGOR ZLATIĆ Član

 

DISCIPLINSKA KOMISIJA
1 IGOR PAVLAČIĆ Predsjednik
2 DANIJEL TEK Član
3 NEDJELJKO FURAČ Član

 

KOMISIJA ZA REGISTRACIJU IGRAČA I KLUBOVA
1 DRAŽEN TUŠKAN Predsjednik
2 IGOR GEC Član
3 DARKO HRASTOVČAK Član

 

KOM

ISIJA ZA FINANCIJSKO-MATERIJALNO POSLOVANJE

1 DARIO MRZLJAK Predsjednik
2 KREŠIMIR PERKOVIĆ Član
3 ŽELJKO BERISLAVIĆ Član
4 TOMISLAV KUZMAN Član
5 ROBERT KRIŽANIĆ Član

 

KOMISIJA ZA MLADEŽ
1 MIRO PRIBANIĆ Predsjednik
2 TOMISLAV STAREŠINA član
3 IGOR GEC član
4 DRAŽEN PRPIĆ Član
5 MATIJA ŠTEFANČIĆ član
6 DALIBOR TURKALJ Član
7 KRUNOSLAV KIŠPATIĆ Član

 

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET
1 DRAŽEN FRKLIĆ predsjednik
2 DRAŽEN TUŠKAN član
3 NENO STRAŽANAC član
 

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET
1 ROBERT KRIŽANIĆ Predsjednik
2 DALIBOR KORENIĆ član
3 DAVORKA LUKETIĆ član
 

 

 

KOM

SIJ

 ZA MARKETING

1 IVAN SOPČIĆ Predsjednik
2 IGOR PAVLAČIĆ član
3 IVICA HORVAT član
 

KOMISIJA ZA LICENCIRANJE I STADIONE
1 TOMISLAV KUZMAN predsjednik
2 DRAŽEN PAVLEŠIĆ član
3 DRAŽEN FRKLIĆ
4 NIKICA RUDAR član
5 JOSIP STOJKOVIĆ član
 

ZDRAV

TVENA KOMISIJA

1 TOMISLAV STOJKOVIĆ Predsjednik
2 IVAN FRKETIĆ Član
3 PERICA VUCELIĆ Član
4 IVANA SABLJARIĆ Član
5 MATEJ MATES Član
 

KOMISIJA ZA POVIJEST NOGOMETNOG SPORTA
1 KREŠIMIR PERKOVIĆ Pr

dsjednik

2 IVAN SOPČIĆ član
3 STJEPAN BENIĆ Član
4 MILAN HOLJEVAC član
5 STJEPAN KAURIĆ Član
6 BRANKO OBRADOVIĆ Član
7 ZVONKO LUKETIĆ Član
KOMISIJA ZA ŽALBE
1 HRVOJE MEDARIĆ Predsjednik
2 TOMICA ZORINIĆ Član
3 MIROSLAV PODVORAC član
KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET
1 NIKOLA POŽEGA predsjednik
2 NENO STRAŽANAC član
3 DARKO LAPOV Član
 

IZBORNA KOMISIJA
1 DAVOR KRZNARIĆ Predsjednik
2 DARKO HORVAT Član
3 GORAN GRAČANIN Član
KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA
1 DRAŽEN PAVLEŠIĆ Predsjednik
2 IVICA GRGIĆ Član
3 DAMIR BRCKOVIĆ Član
 

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA
1 IGOR JELIĆ Predsjednik
2 MIRO PRIBANIĆ Član
3 ŽELJKO STEPIĆ Član
4 ROMANO LATIN Član
5 DRAŽEN JURAKOVIĆ Član
 

KOMISIJA ZA DODJELU NAGRADA I PRIZNANJA
1 ZVONKO LUKETIĆ Predsjednik
2 DAMIR STOJKOVIĆ Član
3 DAMIR RADINOVIĆ Član
4 MARIJAN BROZOVIĆ Član
5 ANTUN MRAVUNAC član