ČLANOVI SKUPŠTINE

1 NK “KARLOVAC 1919” KARLOVAC 4 BRUNO FURAČ
2 NK “SLUNJ” SLUNJ 2 DUBRAVKO MRKONJA
3 NK “CROATIA ‘78” ŽAKANJE 2 ANTUN MRAVUNAC
4 NK “DRAGANIĆ” DRAGANIĆI 2 MARIJAN BROZOVIĆ
5 NK “DUGA RESA 1929” DUGA RESA 2 DRAŽEN PALAJSA
6 NK “ILOVAC” KARLOVAC 2 IGOR GEC
7 NK “JOSIPDOL” JOSIPDOL 1 MLADENKO GLAVURTIĆ
8 NK “KORANA” KARLOVAC 2 DUBRAVKO STAVLJENIĆ
9 NK “OGULIN” OGULIN 2 MILOŠ VUJNOVIĆ
10 NK “VATROGASAC” GORNJE MEKUŠJE 1 STJEPAN TVRDINIĆ
11 NK “VOJNIĆ ‘95” VOJNIĆ 2 SANELA KLASAN
12 NK “ZRINSKI OZALJ” OZALJ 2 DAMIR VRBETIĆ
13 NK ”CETINGRAD” CETINGRAD 1 ZORAN GOLEK
14 NK “DOBRA” NOVIGRAD 1 NEDJELJKO FURAČ
15 NK “DOBRA” SVETI PETAR 2 ALJOŠA PUŠKARIĆ
16 NK “FRANKOPAN” BREŽANI 1 DAMIR KUSANIĆ
17 NK “KRNJAK BARILOVIĆ” KRNJAK 1 NENAD KOVAČEVIĆ
18 NK “KUPA” DONJE MEKUŠJE 1 DARIO SKOLAN
19 NK “MLADOST” REČICA 1 MARKO FIŠTROVIĆ
20 NK “MLADOST” ZAGORJE 1 VLADIMIR PAUŠIĆ
21 NK “MREŽNICA” ZVEČAJ 1 JOSIP STOJKOVIĆ
22 NK “OŠTARIJE” OŠTARIJE 1 DRAŽEN GRAČANIN
23 NK “PETROVA GORA” VOJNIĆ 1 MILE KNEŽEVIĆ
24 NK “ŠIŠLJAVIĆ” ŠIŠLJAVIĆ 1 DARIO BLAŽINA
25 NK “VOŠK” BELAVIĆI 1 DALIBOR DRVODELIĆ
26 NK “VRLOVKA” KAMANJE 1 LUKA LUKEŽIĆ
27 NK “EUGEN KVATERNIK” RAKOVICA 1 MIHOVIL BIĆANIĆ
28 NK “MOSTANJE ALL” KARLOVAC 1 STJEPAN BENČIĆ
29 NK “PLAŠKI” PLAŠKI 1 ILIJA ŠUPICA
30 ŽNK “4 RIJEKE” KARLOVAC 1 BRANKA HAVELKA
31 ŠN „OGULIN“ OGULIN 1 DALIBOR TURKALJ
32 UDRUGA NOGOMETNIH DELEGATA NSKŽ 1 DAMIR BRCKOVIĆ
UKUPNO 45

IZVRŠNI ODBOR NSKŽ

  1. Dario Mrzljak, predsjednik
  2. Željko Berislavić, dopredsjednik
  3. Krešimir Perković, dopredsjednik
  4. Neven Bastaja
  5. Dražen Frklić
  6. Igor Jelić
  7. Robert Križanić
  8. Zvonko Luketić
  9. Igor Pavlačić
  10. Dražen Pavlešić
  11. Ivan Sopčić

NADZORNI ODBOR NSKŽ

  1. Dražen Furač
  2. Stjepan Benić
  3. Damir Šalov

GLAVNI TAJNIK

Tomislav Kuzman

TEHNIČKI TAJNIK

Dražen Tuškan

INSTRUKTOR

Miro Pribanić

POVJERENIK ZA NATJECANJE

Stjepan Benčić

POVJERENIK ZA NATJECANJE MLADEŽI

Dražen Tuškan

POVJERENIK ZA DELEGIRANJE SUDACA

Dražen Pavlešić

POVJERENIK ZA VETERANSKI NOGOMET

Nenad Stražanac

DISCIPLINSKI SUDAC

Bruno Furač

ČLANOVI SKUPŠTINE

1 NK “KARLOVAC 1919” KARLOVAC 4 BRUNO FURAČ
2 NK “SLUNJ” SLUNJ 2 DUBRAVKO MRKONJA
3 NK “CROATIA ‘78” ŽAKANJE 2 ANTUN MRAVUNAC
4 NK “DRAGANIĆ” DRAGANIĆI 2 MARIJAN BROZOVIĆ
5 NK “DUGA RESA 1929” DUGA RESA 2 DRAŽEN PALAJSA
6 NK “ILOVAC” KARLOVAC 2 IGOR GEC
7 NK “JOSIPDOL” JOSIPDOL 1 MLADENKO GLAVURTIĆ
8 NK “KORANA” KARLOVAC 2 DUBRAVKO STAVLJENIĆ
9 NK “OGULIN” OGULIN 2 MILOŠ VUJNOVIĆ
10 NK “VATROGASAC” GORNJE MEKUŠJE 1 STJEPAN TVRDINIĆ
11 NK “VOJNIĆ ‘95” VOJNIĆ 2 SANELA KLASAN
12 NK “ZRINSKI OZALJ” OZALJ 2 DAMIR VRBETIĆ
13 NK ”CETINGRAD” CETINGRAD 1 ZORAN GOLEK
14 NK “DOBRA” NOVIGRAD 1 NEDJELJKO FURAČ
15 NK “DOBRA” SVETI PETAR 2 ALJOŠA PUŠKARIĆ
16 NK “FRANKOPAN” BREŽANI 1 DAMIR KUSANIĆ
17 NK “KRNJAK BARILOVIĆ” KRNJAK 1 NENAD KOVAČEVIĆ
18 NK “KUPA” DONJE MEKUŠJE 1 DARIO SKOLAN
19 NK “MLADOST” REČICA 1 MARKO FIŠTROVIĆ
20 NK “MLADOST” ZAGORJE 1 VLADIMIR PAUŠIĆ
21 NK “MREŽNICA” ZVEČAJ 1 JOSIP STOJKOVIĆ
22 NK “OŠTARIJE” OŠTARIJE 1 DRAŽEN GRAČANIN
23 NK “PETROVA GORA” VOJNIĆ 1 MILE KNEŽEVIĆ
24 NK “ŠIŠLJAVIĆ” ŠIŠLJAVIĆ 1 DARIO BLAŽINA
25 NK “VOŠK” BELAVIĆI 1 DALIBOR DRVODELIĆ
26 NK “VRLOVKA” KAMANJE 1 LUKA LUKEŽIĆ
27 NK “EUGEN KVATERNIK” RAKOVICA 1 MIHOVIL BIĆANIĆ
28 NK “MOSTANJE ALL” KARLOVAC 1 STJEPAN BENČIĆ
29 NK “PLAŠKI” PLAŠKI 1 ILIJA ŠUPICA
30 ŽNK “4 RIJEKE” KARLOVAC 1 BRANKA HAVELKA
31 ŠN „OGULIN“ OGULIN 1 DALIBOR TURKALJ
32 UDRUGA NOGOMETNIH DELEGATA NSKŽ 1 DAMIR BRCKOVIĆ
UKUPNO 45

IZVRŠNI ODBOR NSKŽ

  1. Dario Mrzljak, predsjednik
  2. Željko Berislavić, dopredsjednik
  3. Krešimir Perković, dopredsjednik
  4. Neven Bastaja
  5. Dražen Frklić
  6. Igor Jelić
  7. Robert Križanić
  8. Zvonko Luketić
  9. Igor Pavlačić
  10. Dražen Pavlešić
  11. Ivan Sopčić

NADZORNI ODBOR NSKŽ

  1. Dražen Furač
  2. Stjepan Benić
  3. Damir Šalov

GLAVNI TAJNIK

Tomislav Kuzman

TEHNIČKI TAJNIK

Dražen Tuškan

INSTRUKTOR

Miro Pribanić

POVJERENIK ZA NATJECANJE

Tomislav Kuzman

POVJERENIK ZA NATJECANJE MLADEŽI

Dražen Tuškan

POVJERENIK ZA DELEGIRANJE SUDACA

Dražen Pavlešić

POVJERENIK ZA VETERANSKI NOGOMET

Nenad Stražanac

DISCIPLINSKI SUDAC

Stjepan Benčić

KOMISIJE NSKŽ PREMA STATUTU ZA RAZDOBLJE 2017. – 2021.

KOMISIJA ZA PROGRAM RADA SAVEZA
1 DARIO MRZLJAK Predsjednik
2 ŽELJKO BERISLAVIĆ Član
3 TOMISLAV KUZMAN Član
4 KREŠIMIR PERKOVIĆ Član
5 MARIN SVETIĆ Član

 

STRUČNA KOMISIJA
1 IGOR JELIĆ Predsjednik
2 SANJIN LUCIJANIĆ Član
3 LUKA LUKEŽIĆ Član
4 IVICA ŽAJA Član
5 ZVONIMIR ANDRIĆ Član

 

KOMISIJA ZA NATJECANJE
1 TOMISLAV KUZMAN Predsjednik
2 STJEPAN BENČIĆ Član
3 NIKICA RUDAR Član
4 BRUNO FURAČ Član
5 IGOR ZLATIĆ Član

 

DISCIPLINSKA KOMISIJA
1 IGOR PAVLAČIĆ Predsjednik
2 DANIJEL TEK Član
3 NEDJELJKO FURAČ Član

 

KOMISIJA ZA REGISTRACIJU IGRAČA I KLUBOVA
1 DRAŽEN TUŠKAN Predsjednik
2 IGOR GEC Član
3 DARKO HRASTOVČAK Član

 

KOMISIJA ZA FINANCIJSKO-MATERIJALNO POSLOVANJE
1 DARIO MRZLJAK Predsjednik
2 KREŠIMIR PERKOVIĆ Član
3 ŽELJKO BERISLAVIĆ Član
4 TOMISLAV KUZMAN Član
5 ROBERT KRIŽANIĆ Član

 

KOMISIJA ZA MLADEŽ
1 MIRO PRIBANIĆ Predsjednik
2 TOMISLAV STAREŠINA član
3 IGOR GEC član
4 DRAŽEN PRPIĆ Član
5 MATIJA ŠTEFANČIĆ član
6 DALIBOR TURKALJ Član
7 KRUNOSLAV KIŠPATIĆ Član

 

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET
1 DRAŽEN FRKLIĆ predsjednik
2 DRAŽEN TUŠKAN član
3 NENO STRAŽANAC član
 

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET
1 ROBERT KRIŽANIĆ Predsjednik
2 DALIBOR KORENIĆ član
3 DAVORKA LUKETIĆ član
KOMISIJA ZA MARKETING
1 IVAN SOPČIĆ Predsjednik
2 IGOR PAVLAČIĆ član
3 IVICA HORVAT član
 

KOMISIJA ZA LICENCIRANJE I STADIONE
1 TOMISLAV KUZMAN predsjednik
2 DRAŽEN PAVLEŠIĆ član
3 DRAŽEN FRKLIĆ
4 NIKICA RUDAR član
5 JOSIP STOJKOVIĆ član
 

ZDRAVSTVENA KOMISIJA
1 TOMISLAV STOJKOVIĆ Predsjednik
2 IVAN FRKETIĆ Član
3 PERICA VUCELIĆ Član
4 IVANA SABLJARIĆ Član
5 MATEJ MATES Član
 

KOMISIJA ZA POVIJEST NOGOMETNOG SPORTA
1 KREŠIMIR PERKOVIĆ Predsjednik
2 IVAN SOPČIĆ član
3 STJEPAN BENIĆ Član
4 MILAN HOLJEVAC član
5 STJEPAN KAURIĆ Član
6 BRANKO OBRADOVIĆ Član
7 ZVONKO LUKETIĆ Član
KOMISIJA ZA ŽALBE
1 HRVOJE MEDARIĆ Predsjednik
2 TOMICA ZORINIĆ Član
3 MIROSLAV PODVORAC član
KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET
1 NIKOLA POŽEGA predsjednik
2 NENO STRAŽANAC član
3 DARKO LAPOV Član
 

IZBORNA KOMISIJA
1 DAVOR KRZNARIĆ Predsjednik
2 DARKO HORVAT Član
3 GORAN GRAČANIN Član
KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA
1 DRAŽEN PAVLEŠIĆ Predsjednik
2 IVICA GRGIĆ Član
3 DAMIR BRCKOVIĆ Član
 

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA
1 IGOR JELIĆ Predsjednik
2 MIRO PRIBANIĆ Član
3 ŽELJKO STEPIĆ Član
4 ROMANO LATIN Član
5 DRAŽEN JURAKOVIĆ Član
 

KOMISIJA ZA DODJELU NAGRADA I PRIZNANJA
1 ZVONKO LUKETIĆ Predsjednik
2 DAMIR STOJKOVIĆ Član
3 DAMIR RADINOVIĆ Član
4 MARIJAN BROZOVIĆ Član
5 ANTUN MRAVUNAC član