Nogometni savez Karlovačke županije donirao je kamere i lopte klubovima članovima Saveza. Digitalne video kamere uručene su županijskim prvoligašima pa će se od ove sezone sve utakmice Prve županijske lige snimati, a kompletan trošak njihove nabave pokrio je NSKŽ. Želja vodstva Saveza je da u skorije vrijeme pokrene emisiju, u kojoj bi se iz kola

Pročitaj više

Na tradicionalnom turniru u Donjem Mekušju slavila je turanjska Korana, koja je u finalnom ogledu s uvjerljivih 5:0 svladala domaću Kupu. Treće mjesto pripalo je Vatrogascu iz Gornjeg Mekušja, koji je u ogledu za 3. mjesto bio još uvjerljiviji te s visokih 6:0 pobijedio momčad Draganića. Korani idu i dvije pojedinačne nagrade – Filip Jurković je

U Šišljaviću je završen memorijalni turnir “Marijo Uđbinac”. U finalu su se sastali Šišlljavić I Mladost iz Rečice, a uspješniji su bili gosti. Mladost je svladala domaćina sa 3:1 i tako došla do pobjedničkog pehara. U ogledu za treće mjesto Frankopan iz Brežana s uvjerljivih 6:1 svladao je Donju Kupčinu. Pobjedničkoj su momčadi pripale dvije pojedinačne nagrade

Nogometni klub “Vatrogasac” organizirao je u subotu i nedjelju na igralištu Sportskog centra “Vladimir Tvrdinić – Tvrdi” u Gornjem Mekušju 68. nogometni turnir “Vatrogasac 2019.”. To je najstariji nogometni turnir u Hrvatskoj. U susretu za treće mjesto “Kupa” je pobijedila “Šišljavić” sa 4:2. “Korana” je u utakmici za prvo mjesto nadigrala momčad “Vatrogasca” s 5:0.

U prostorijama Nogometnog saveza Karlovačke županije izvučeni su parovi 1. kola županijskog Kupa. Sastaju se: Petrova Gora – Cetingrad, Krnjak – Vojnić ’95, Mladost (ZO) – Barilović, Oštarije – Mrežnica, Dobra (SP) – Dobra (Novigrad), Mladost (R) – Frankopan, Kupa – Šišljavić, Croatia ’78 – Vatrogasac i Vrlovka – Draganić. Utakmice se igraju 17. i

Nogometni klub “Korana” organizirao je u subotu i nedjelju na igralištu na Turnju tradicionalni turnir u spomen na branitelje Turnja. Utakmica za prvo mjesto “Korana” – “Vatrogasac” u regularnom dijelu završila je 2:2, a nakon izvođenja jedanaesteraca bio je bolji “Vatrogasac” s ukupnim rezultatom 7:5.U susretu za treće mjesto “Ilovac” je pobijedio “Kupu” s 5:0.

Utakmicom za prvo mjesto završilo je deseto jubilarno izdanje Međunarodnog nogometnog kadetskog turnira “Branko Čavlović Čavlek”, koje od ponedjeljka do petka održano u Karlovcu i Dugoj Resi. Organizator je bio Nogometni savez Karlovačke županije, a na turniru je nastupilo osam ekipa. U utakmici za prvo mjesto sastali su se Dinamo – Osijek, a u regularnom

U ponedjeljak 01.07.2019. godine održana je 19. sjednica Izvršnog odbora NSKŽ. Na sjednici je jednoglasno prihvaćen izgled 1. i 2. Županijske nogometne lige seniori za sezonu 2019./2020. ŽNL NSKŽ seniori u sezoni 2019./2020. broji deset klubova : NK CROATIA -Žakanje, NK DOBRA -Sveti Petar, NK DUGA RESA 1929 -Duga Resa, NK ILOVAC -Karlovac, NK KORANA

Sinoć je u Bariloviću održana osnivačka skupština Nogometnog kluba “Barilović”. Nakon 20 godina od zadnjeg nastupa istoimenog kluba u službenim natjecanjima skupina zaljubljenika u nogomet i nogometaša iz Općine Barilović i okolice ponovno je osnovala klub. Načelnik Dražen Peraković, koji je ujedno i jedan od osnivača novog kluba, tom prilikom je istaknuo kako je cilj

Već po tradiciji na kraju natjecateljske sezone je održana manifestacija Dan nogometa Nogometnog saveza Karlovačke županije, na kojoj su podijeliljeni pehari i priznanja prvacima i najboljim strijelcima županijskih liga te zaslužnim djelatnicima. Najznačanija nagrada,  za životno djelo pod nazivom ‘Život nogometu’, otišla je u ruke Stjepana Lucijanića iz Nogometnog kluba Karlovac 1919. Dodijeljene su tri