U utorak je održana redovna izborna Skupština NK Mrežnice. Usvojeni su izvješće o radu i financijsko izvješće za 2021.godinu te je izabrano novo vodstvo kluba. Novi predsjednik kluba je Denis Lauš, Helena Živčić je nova tajnica, dok će novi članovi Izvršnog odbora naredne dvije godine biti Mario Vranešić, Danijel Luketić, Zdenko Đarmati, Ivan Krivačić, Damir

Pročitaj više

Nogometni savez Karlovačke županije organizirao je na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” tradicionalnu manifestaciju Dan nogometa. Nakon utakmice mlađih pionira bila je podjela pehara i priznanja najboljim klubovima i strijelcima u svim županijskim ligama. U pauzi finalne utakmice županijskog kupa bila je dodjela priznanja djelatnicima Nogometnog saveza Karlovačke županije i priznanja za životno djelo. PRVACI ŽUPANIJSKIH

U srijedu je odigrana finalna utakmica Hrvatskog nogometnog kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije u kojoj su se sastali “Karlovac 1919” – “Vatrogasac”. Pobijedio je “Karlovac 1919” sa 6:2. Pogotke za pobjedničku momčad postigli su Zvonko Pamić, Ivan Matyazh, Roko Prpić, Antonio Siljan, Daniel Marinić i Ihor Medynskyi. Za “zelene” iz Gornjeg Mekušja oba

Čavlekov stadion u srijedu će biti domaćin sad već tradicionalne manifestacije ‘Dan nogometa Nogometnog saveza Karlovačke županije’, u sklopu koje će biti odigrana i finalna utakmica županijskog Kupa te spuštena zavjesa na još jednu županijsku nogometnu sezonu. Manifestaciju će od 18.15 sati otvoriti revijalna utakmica mlađih pionira Kaarlovca 1919 i selekcije NSKŽ. Nakon utakmice bit

Odigrani su susreti posljednjeg 27. kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. Postignuti su sljedeći rezultati: “Draganić” – “Mladost” Rečica 2:3, “Barilović” – “Ilovac” 3:1, “Korana” – “Ogulin” 2:6, “Zrinski Ozalj” – “Vatrogasac” 0:4 i “Croatia 78” – “Vojnić 95” 1:2. Naslov prvaka osvojila je momčad “Vojnića 95” sa 66 bodova, druga je

Nogometaši “Karlovca 1919” pobijedili su na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u posljednjem 34. kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte momčad “Trešnjevke” iz Zagreba s 5:0. Nakon prvog poluvremena bilo je 3:0 za ekipu trenera Igora Pamića. Karlovčani su krenuli agresivno sa željom da što prije osiguraju pobjedu i u osmoj minuti poveli su s 1:0.

Nogometaši “Slunja” poraženi su u Donjoj Stubici u 28. kolu Četvrte nogometne lige Središte od momčadi “Stubice”. Domaći igrači pobijedili su s 3:0, a nakon prvog poluvremena bilo je 1:0 za “Stubicu”. Pogotke za domaću ekipu postigli su Nikola Pešec, Robert Glač i Matija Drempetić.  “Slunj” je igrao u sljedećem sastavu: Maravić, Matovina, Paulić, Bauman,

U nedjelju su na rasporedu susreti 26. kola 1. Županijske lige. Od 10 sati sastaju se: “Ilovac” – “Korana”, od 17 sati i 30 minuta “Vojnić 95” – “Draganić”, “Vatrogasac” – “Croatia 78”, “Ogulin” – “Zrinski Ozalj” i “Mladost” Rečica – “Barilović”. U nedjelju su na rasporedu susreti 22. kola 2. Županijske lige. Od 17