U srijedu se igra redovno kolo u 3. i 4. HNL Središte. U 24. kolu 3. HNL “Karlovac 1919” će gostovati u Maču. Od 17 sati domaćin će im biti “Gaj”. “Slunj” će također gostovati. Njima će domaćin u 23. kolu 4. NL Središte biti “Stubica”, utakmica se također igra od 17 sati.

Danas su odigrane utakmice 19. kola Prve županijske nogometne lige. Postignuti su sljedeći rezultati: “Duga Resa 1929” – “Mladost” Rečica 7:0, “Ogulin” – “Zrinski Ozalj” 3:0, “Vojnić 95” – “Ilovac” 3:0 i “Croatia 78” – “Dobra” Sveti Petar 3:0 bez borbe, gosti su predali susret. Odgođena je utakmica “Vatrogasac” – “Korana” zbog smrti trenera “Korane”

Pročitaj više

Nogometaši “Karlovca 1919” pobijedili su na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u 23. kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte momčad “Kurilovca” s 3:2. Nakon prvog poluvremena gosti su vodili s 2:0. Strijelci su bili Luka Sedlaček u desetoj i Filip Hodak u 34. minuti.  U 65. minuti kapetan Ivan Mamić postigao je toliko očekivani pogodak. Pritisak

S tugom i nevjericom nogometnu obitelj je zatekla vijest da nas je iznenada zauvijek napustio Ivan Ico Žaja (1961. – 2021.). Ivan Žaja je u zadnje vrijeme bio trener seniorske momčadi NK Korane, koju je preuzeo drugi puta. Također je bio dugogodišnji uspješan trener u mlađim kategorijama NK Korane, stvorio je i odgojio mnogo igrača

U nedjelju se igraju susreti 19. kola 1.Županijske lige. Od 16,30 sati sastaju se “Duga Resa 1929” – “Mladost” Rečica, “Ogulin” – “Zrinski Ozalj”, “Vatrogasac” – “Korana”, “Vojnić 95” – “Ilovac” i “Croatia 78” – “Dobra” Sveti Petar. U nedjelju se igraju susreti 16. kola 2. Županijske lige. Od 11 sati se sataju Petrova gora

U 3. kolu međužupanijskih selektivnih utakmica Središta Zagreb za dječake, selekcije NSKŽ U13 i U14 odigrale su utakmice sa vršnjacima iz Zagrebačke županije. U utakmicama odigranim na stadionu Nk Ilovac u Ilovačkoj šumi upisane su dvije pobjede rezultatom 2:0. U sljedećem kolu selekcije NSKŽ gostuju u Kutini u organizaciji nogometnog saveza Sisačko-moslavačke županije. NSKŽ –

Danas su odigrane utakmice 18. kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. Postignuti su sljedeći rezultati: “Korana” – “Vatrogasac” 2:9, “Croatia 78” – “Ilovac” 3:1, “Zrinski Ozalj” – “Dobra” Sveti Petar 2:0, “Ogulin” – “Duga Resa 1929” 3:0 i “Mladost” Rečica – “Vojnić 95”. U vodstvu je “Duga Resa 1929” sa 44 boda,

Nogometaši “Karlovca 1919” igrali su danas u Dugom Selu u 22. kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte s momčadi “Dugog Sela” neodlučeno 1:1. Karlovčani su poveli u 31. minuti s 1:0, a strijelac je bio Filip Soldo. Domaći igrači uspjeli su izjednačiti u 88. minuti iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Maks Slunjski. “Karlovac

U nedjelju se igraju susreti 18. kola 1. Županijske lige. Od 16,30 sati sastaju se “Korana” – “Vatrogasac”, “Croatia 78” – “Ilovac”, “Zrinski Ozalj” – “Dobra” Sveti Petar, “Ogulin” – “Duga Resa 1929” i “Mladost” Rečica – “Vojnić 95”. U nedjelju se igraju utakmice 15. kola 2. Županijske lige. Od 16,30 sati sastaju se “Barilović”