REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ Kolo 26   Duga Resa Duga Resa 1929 – Croatia ’78 4 : 1   Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Ilovac 0 : 3   Ogulin Ogulin – Josipdol 2 : 1   Klc-Turanj Korana – Vojnić ’95 3 : 1   Gornje Mekušje Vatrogasac – Draganić 0 : 1   

Pročitaj više

ŽNL – 26. kolo 27.05.2018 18:00 Duga Resa Duga Resa 1929 – Croatia ’78 27.05.2018 18:00 Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Ilovac 27.05.2018 18:00 Ogulin Ogulin – Josipdol 27.05.2018 18:00 Klc-Turanj Korana – Vojnić ’95 27.05.2018 18:00 Gornje Mekušje Vatrogasac – Draganić 2. ŽNL – 25.kolo 27.05.2018 18:00 Kamanje      Vrlovka – Cetingrad 27.05.2018 18:00 

Pročitaj više

REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ Kolo 25   Žakanje Croatia ’78 – Draganić 0 : 0 Vojnić Vojnić ’95 – Vatrogasac 1 : 3 Josipdol Josipdol – Korana 3 : 1 Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Ogulin 4 : 3 Duga Resa Duga Resa 1929 – Zrinski Ozalj 2 : 0   Poz. Klub OU POB NER POR 

Pročitaj više

ŽNL Kolo 25 20.05.2018 17:30 Žakanje Croatia ’78 – Draganić 20.05.2018 17:30 Vojnić Vojnić ’95 – Vatrogasac 20.05.2018 17:30 Josipdol Josipdol – Korana 20.05.2018 10:00 Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Ogulin 20.05.2018 17:30 Duga Resa Duga Resa 1929 – Zrinski Ozalj   2. ŽNL – Kolo 24   20.05.2018 17:30 Cetingrad      Cetingrad – Oštarije 20.05.2018 17:30 

Pročitaj više

U srijedu su odigrane utakmice polufinala Županijskog nogometnog kupa. U dvoboju četvrtoligaša na stadionu “Branko Čavlović Čavlek” Karlovac 1919 je bio uspješniji te slavio protiv Slunja 2:1. Ogulinski dvoboj Ogulina i Duge Rese 1929 završio je bez pogodaka, da bi domaćin bio uspješniji u izvođenju udarac s 11 metara te slavio 3:1. Finalna utakmica na 

Pročitaj više

REZULTATI NATJECANJA 2.ŽNL NSKŽ   Kolo 23     Rečica      Mladost (R) – Cetingrad 1 : 4 Zagorje      Mladost (Z) – Vrlovka 0 : 3 Donje Mekušje      Kupa – Mrežnica 1 : 3 Krnjak      Krnjak Barilović – Frankopan Igra se 31.05. Belavići      VOŠK – Dobra (SP) 2 : 1 Novigrad 

Pročitaj više

Danas su na rasporedu utakmice polufinala županijskog kupa. Na stadionu Branko Čavlović Čavlek sastaju se četvrtoligaši Karlovac 1919 i Slunj, a u Ogulinu županijski prvoligaši Ogulin i Duga Resa 1929. Obje utakmice počinju u 17.30 sati.

Kolo 23 2. Županijske lige   16.05.2018 18:00 Rečica      Mladost (R) – Cetingrad 16.05.2018 18:00 Zagorje      Mladost (Z) – Vrlovka 16.05.2018 18:00 Donje Mekušje      Kupa – Mrežnica 31.05.2018 18:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Frankopan 16.05.2018 18:00 Belavići      VOŠK – Dobra (SP)  16.05.2018 18:00 Novigrad      Dobra (N) – Petrova gora 

Pročitaj više

REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ                               Kolo 24   Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Croatia ’78                            1 : 0     Ogulin Ogulin – Duga Resa 1929 3 : 2   Klc-Turanj Korana – Ilovac 0 : 1   Gornje Mekušje Vatrogasac – Josipdol 2 : 0   Draganići Draganić – Vojnić ’95 5 : 

Pročitaj više

RASPORED NATJECANJA Kolo 24- 1. ŽNL 13.05.2018 17:30 Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Croatia ’78 13.05.2018 17:30 Ogulin Ogulin – Duga Resa 1929 13.05.2018 17:30 Klc-Turanj Korana – Ilovac 13.05.2018 17:30 Gornje Mekušje Vatrogasac – Josipdol 13.05.2018 17:30 Draganići Draganić – Vojnić ’95 Kolo 22 – 2. ŽNL   13.05.2018 17:30 Cetingrad      Cetingrad – 

Pročitaj više