U nedjelju se igraju susreti desetog kola 1. Županijske lige. Od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Zrinski Ozalj”, a od 15 sati “Draganić” – “Vatrogasac”, “Barilović” – “Mladost” Rečica, “Croatia 78” – “Ogulin” i “Korana” – “Vojnić 95”. U nedjelju se igraju susreti devetog kola 2. Županijske lige. Od 15 sati sastaju se “Petrova

Pročitaj više

Za vikend se igra 10. kolo 4. Nogometne lige Središte. Nogometaši “Duge Rese 1929” gostuju u subotu od 15 sati i 30 minuta kod momčadi “Poleta”. “Slunj” gostuje u subotu od 15 sati i 30 minuta kod “Brezovice”.

U nedjelju je na rasporedu 5. kolo Druge HNL za žene skupina “A”. Igračice “4 rijeke” igrat će na domaćem terenu, na stadionu “Branko Čavlović Čavlek”. Protivnik će im biti “Hajduk” iz Splita, u nedjelju u 15 sati.

Danas su odigrane utakmice devetog kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije. Postignuti su sljedeći rezultati: “Ilovac” – “Mladost” Rečica 6:2, “Vojnić 95” – “Draganić” 4:2, “Korana” – “Ogulin” 1:4, “Croatia 78” – “Zrinski Ozalj” 2:0 i “Barilović” – “Vatrogasac” 1:4. U vodstvu je “Croatia 78” s 25 bodova, drugi je “Ogulin” s

Nogometaši “Karlovca 1919” poraženi su u Velikoj Gorici u jedanaestom kolu Treće Hrvatske nogometne lige Središte od momčadi “Lukavca”. Domaćin je pobijedio s 2:1. Pogotke za domaću momčad postigao je Karlo Althaller u 14. i 31. minuti. Strijelac za Karlovčane bio je Noz Kristaj u 60. minuti. “Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Paus-Kunšt,

Ovaj vikend na rasporedu su bile utakmice devetog kola Četvrte nogometne lige Središte. Nogometaši “Duge Rese 1929” poraženi su na svom stadionu od momčadi “Španskog”. Gosti su pobijedili s 2:1. “Špansko” je povelo u šestoj minuti pogotkom Maria Topića, a na 1:1 izjednačio je Marko Belavić u 22. minuti. Pobjednički pogodak za goste postigao je

Tijekom tjedna odigrana su finala županijskog kupa mladeži. Postignuti su sljedeći rezultati: PIONIRI – Nk Karlovac 1919 – Nk Draganić 3:0 (Curman 3) JUNIORI – Nk Karlovac 1919 – Nk Slunj 3:1 (M. Kusanić 2, G. Stepinac / D. Hodak) KADETI – Nk Ilovac – Nk Karlovac 1919 1:0 (Skolan)

U nedjelju se igraju susreti devetog kola 1. Županijske lige. Od 10 sati sastaju se “Ilovac” – “Mladost” Rečica, a od 16 sati “Vojnić 95” – “Draganić”, “Korana” – “Ogulin”, “Croatia Ozalj” – “Zrinski Ozalj” i “Barilović” – “Vatrogasac”. U nedjelju se igraju susreti osmog kola 2. Županijske lige. Od 16 sati sastaju se “Plaški”

U subotu se igra 9. kolo 4. NL Središte. U devetom kolu nogometaši “Duge Rese 1929” dočekuju u subotu od 15 sati i 30 minuta momčad “Španskog” iz Zagreba. Nogometaši “Slunja” gostuju u subotu od 15 sati i 30 minuta u Humu na Sutli kod “Straže”.