Uoči finalne utakmice županijskog kupa i u njenom poluvremenu, povodom Dana nogometa Nogometni savez Karlovačke županije tradicionalno je nagradio prvake i najbolje strijelce svih županijskih liga te svoje djelatnike. Nagradom za životno djelo ‘Život nogometu’ Nogometni savez Karlovačke županije ove je godine nagradio Zvonka Luketića iz Oštarija. Posebna priznanja NSKŽ-a dobili su Mario Goršić (delegati),

Pročitaj više

U nedjelju je odigrana finalna utakmica Hrvatskog nogometnog kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije u kojoj su se sastali “Karlovac 1919” – “Vojnić 95”. Pobijedio je “Karlovac 1919” s 1:0, nakon prvog poluvremena bilo je 0:0. Ivan Matyazh nije u 24. minuti iskoristio kazneni udarac, kada je srušen Toni Kurečki. Vratar “Vojnića 95” Luka

Završeno je natjecanje u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi Nogometnog saveza Karlovačke županije. U posljednjem petom kolu Lige za prvaka postignuti su sljedeći rezultati: “Vatrogasac” – “Zrinski Ozalj” 0:2, “Vojnić 95” – “Ogulin” 3:2 i “Duga Resa 1929” – “Croatia 78” 0:3. U derbiju posljednjeg kola u Vojniću domaćin je pobijedio drugoplasiranu momčad “Ogulina” i osvojio

Nogometaši “Ilovca” poraženi su u Ilovačkoj šumi u posljednjem 30. kolu skupine A Četvrte nogometne lige Središte od momčadi “Prečkog” iz Zagreba.  Jedini pogodak na utakmici postigao je Mark Pavić u 22. minuti. “Ilovac” je nastupio u sljedećem sastavu: Bogović, Vratarić, Mance (od 46. Capan), Poljanica, Kladušan (od 86. Prežgaj), Valentić (od 63. Šaflin), Rafael

Nogometaši “Karlovca 1919” pobijedili su na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u 30. kolu SuperSport Druge nogometne lige momčad “Radnika” iz Križevaca 2:0. U četvrtoj minuti karlovački nogometaši poveli su s 1:0, strijelac je bio Toni Kurečki. U devetoj minuti bilo je već 2:0, nakon lijepe akcije, Ivan Matyazh ostao je sam s lijeve strane i

U  nedjelju od 18 sati u posljednjem petom kolu Lige za prvaka 1. Županijske lige sastaju se “Vatrogasac” – “Zrinski Ozalj” (15 sati), “Vojnić 95” – “Ogulin” i “Duga Resa 1929” – “Croatia 78”. U posljednjem kolu Lige za ostanak u nedjelju od 18 sati igraju “Draganić” – “Dobra” Sveti Petar i “Mladost” Rečica –

Natjecanje u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi Nogometnog saveza Karlovačke županije nastavljeno je utakmicama Lige za prvaka i Lige za ostanak. U četvrtom kolu Lige za prvaka postignuti su sljedeći rezultati: “Ogulin” – “Duga Resa 1929” 7:1, “Vojnić 95” – “Vatrogasac” 5:0 i “Croatia 78” – “Zrinski Ozalj” 1:1. U Ligi za prvaka prvi je “Vojnić