Nogometni savez Karlovačke županije objavio je kalendar za drugi dio sezone. Zaostale utakmice Prve županijske nogometne lige bit će odigrane 5. ožujka, a Druge županijske nogometne lige 12. ožujka. Drugi dio prvenstva u Prvoj županijskoj ligi počinje 12. ožujka susretima petnaestog kola. Proljetni dio prvenstva u Drugoj županijskoj ligi počinje dvanaestim kolom 19. ožujka Treće

Pročitaj više

“Vojnić 95” gostuje u petnaestom kolu 4. Nogometne lige Središte “A” u Zaboku u nedjelju od 10 sati kod momčadi “Mladosti”. Nogometaši iz Vojnića na šesnaestom su mjestu s osam bodova.

U nedjelju su bile na rasporedu utakmice četrnaestog kola Prve županijske nogometne lige Nogometnog saveza Karlovačke županije, bilo je to posljednje jesensko kolo. Odigrana je samo jedna utakmica, u Ilovačkoj šumi “Ilovac” je pobijedio jesenskog prvaka “Vatrogasca” s 1:0. Ostale utakmice odgođene su zbog natopljenih terena ili zbog snijega na igralištu, što je bio slučaj

Nogometaši “Karlovca 1919” igrali su na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u petnaestom kolu Treće nogometne lige Centar s momčadi “Dinama” iz Odranskog Obreža neodlučeno 0:0.  “Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Šteko, Zavalić, Ribar, Paracki, Budimir (od 62. Kurečki), Medynsky, Pausić, Matyazh (od 77. Trešnjić), Gabrijel Stepinac (od 84. Soldo), Pamić i Bunoza. Karlovačka

Nogometaši “Vojnića 95” poraženi su na svom stadionu u 14. kolu Četvrte nogometne lige Središte od momčadi “Odre”. Gosti su bili bolji s 2:1, a nakon prvog poluvremena bilo je 1:0 za domaću momčad. “Vojnić 95” poveo je u 11. minuti pogotkom Petra Horvatina iz kaznenog udarca. Vodio je domaćin sve do 80. minute, a

Nogometaši “Karlovca” dočekuju u subotu u 15. kolu momčad “Dinama” iz Odranskog Obreža. Utakmica počinje u 15 sati. Prije ovog kola Karlovac 1919 je vodeći na ljestvici 3. Nogometne lige Centar.

Vojnić 95″ dočekuje u četrnaestom kolu 4. Nogometne lige Središte “A” u subotu od 13 sati i 30 minuta momčad “Odre”. Prije ovog kola “Vojnić ’95” je na posljednjem mjestu s 8 bodova.