TABLICA 1. ŽNL NSKŽ – KADETI

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. NK Karlovac 1919 2 11 11 0 0 49 8 +41 33
2. NK Slunj 10 9 0 1 49 8 +41 27
3. NK Draganić 9 5 1 3 26 14 +12 16
4. NK Vojnić 95 9 5 1 3 16 18 -2 16
5. NK Mostanje 10 4 1 5 23 14 +9 13
6. NK Croatia ’78 8 3 1 4 21 14 +7 10
7. NK Vatrogasac (GM) 10 3 0 7 17 41 -24 9
8. NK Josipdol 8 2 0 6 9 22 -13 6
9. NK Korana 8 1 0 7 5 29 -24 3
10. NK Kupa (DM) 9 1 0 8 7 54 -47 3

STRIJELCI  1 . ŽNL NSKŽ  – KADETI

21
Valić Sven (NK Zrinski Ozalj)
8
Blažević Mateo (2 KU) (NK Mostanje)
Mrakužić Matej (1 KU) (NK Zrinski Ozalj)
6
Brezović Tin (1 KU) (NK Vatrogasac (GM))
5
Ivaniš Alojz (2 KU) (NK Croatia ’78)
4
Lukunić Marko (4 KU) (NK Vrlovka)
Prpić Filip (NK Vatrogasac (GM))
Župčić Tomislav (NK Barilović)
3
Čoklec Ladika Luka (NK Vrlovka)
Glasnović Mario (NK Vatrogasac (GM))
Graša Leon (NK Zrinski Ozalj)
Klipa Luka (NK Barilović)
Knez Roko (NK Vatrogasac (GM))
Lukač Antonio (NK Zrinski Ozalj)
Mojčec Manuel (NK Zrinski Ozalj)
Trifković Borna (NK Dobra (SP))
Volarić David (NK Vatrogasac (GM))
Vrbanek Jakov (NK Vrlovka)
2
Beg Roberto (NK Croatia ’78)
Blažina Ivan (NK Vrlovka)
Bogović Luka (NK Zrinski Ozalj)
Brozović Fran (NK Mostanje)
Gregorac Andrej (NK Vrlovka)
Juratović Tin (NK Barilović)
Klešić Robert (NK Barilović)
Majdančić Josip (NK Mostanje)
Matešić Tin (NK Dobra (SP))
Mravunac Ivan (NK Croatia ’78)
Piškur Emilio (NK Dobra (SP))
Puškarić Matej (NK Dobra (SP))
Rakela Roko (NK Mostanje)
Ribar Karlo (2 KU) (NK Mladost Rečica)
Rožić Vedran (NK Zrinski Ozalj)
Štajcer David (NK Croatia ’78)
Stanišić Ivor (NK Mostanje)
Velić Nail (NK Vatrogasac (GM))
Zorinić Josip (NK Vatrogasac (GM))
1
Adamović Marko (1 KU) (NK Mostanje)
Blažina Roko (NK Vrlovka)
Bogdanović Luka (NK Barilović)
Buturajac Dario (NK Barilović)
Cerovski Marijo (NK Mladost Rečica)
Conjar Jure (NK Mladost Rečica)
Dražetić Luka (NK Barilović)
Dujmović Vito (NK Barilović)
Graša Luka (NK Zrinski Ozalj)
Grginčić Nikola (NK Vatrogasac (GM))
Ivaniš Ivan (NK Croatia ’78)
Jurković David (NK Mostanje)
Latković Zvonimir (1 KU) (NK Barilović)
Lipošćak Petar (1 KU) (NK Dobra (SP))
Lukunić Leon (NK Zrinski Ozalj)
Matko Luka (NK Zrinski Ozalj)
Miklić Sebastijan (NK Mladost Rečica)
Miklić Patrick (NK Mladost Rečica)
Muže Leon (NK Zrinski Ozalj)
Paušić Ivan (NK Dobra (SP))
Pintarić Filip (NK Mostanje)
Potesak Luka (NK Mladost Rečica)
Rebrović Tomislav (1 KU) (NK Zrinski Ozalj)
Ribarić David (NK Croatia ’78)
Šegota Dominik (NK Barilović)
Slanac Ivan (NK Vrlovka)
Spudić Mateo (NK Barilović)
Vuković Matej (NK Barilović)