ČLANOVI SKUPŠTINE

   

NAZIV KLUBA – UDRUGE

 

 

BROJ GLASOVA

 

ZASTUPNIK

 

1 NK “KARLOVAC 1919” KARLOVAC 8 DANIJEL TOMAČIĆ
2 NK „DUGA RESA 1929“ DUGA RESA 4 DRAŽEN PALAJSA
3 NK “SLUNJ” SLUNJ 4 MARIO KUSANIĆ
4 NK „BARILOVIĆ“ BARILOVIĆ 2 MATO GAVRIĆ
5 NK “CROATIA ‘78” ŽAKANJE 2 ANTUN MRAVUNAC
6 NK “DRAGANIĆ” DRAGANIĆI 2 MARIJAN BROZOVIĆ
7 NK “ILOVAC” KARLOVAC 2 IGOR KATUŠIN
8 NK “KORANA” KARLOVAC 2 DUBRAVKO STAVLJENIĆ
9 NK „MLADOST“ REČICA 2 MARKO FIŠTROVIĆ
10 NK “OGULIN” OGULIN 2 BOJAN PREBEŽIĆ
11 NK “VATROGASAC” GORNJE MEKUŠJE 2 DRAŽEN PRPIĆ
12 NK “VOJNIĆ ‘95” VOJNIĆ 2 SANELA KLASAN
13 NK “ZRINSKI OZALJ” OZALJ 2 DARIO MRZLJAK
14 NK ”CETINGRAD” CETINGRAD 1 ANTONIO LESAR
15 NK “DOBRA” NOVIGRAD 1 RENATO PALAJSA
16 NK “DOBRA” SVETI PETAR 1 DAVORKA LUKETIĆ
17 NK “FRANKOPAN” BREŽANI 1
18 NK “KUPA” DONJE MEKUŠJE 1 VIKTOR FUNDURULIĆ
19 NK “MREŽNICA” ZVEČAJ 1 DAMIR RADINOVIĆ
20 NK “OŠTARIJE” OŠTARIJE 1 DRAŽEN GRAČANIN
21 NK “PETROVA GORA” VOJNIĆ 1 MILE KNEŽEVIĆ
22 NK „PLAŠKI“ PLAŠKI 1 ILIJA ŠUPICA
23 NK “ŠIŠLJAVIĆ” ŠIŠLJAVIĆ 1 TOMISLAV KRALJ
24 NK “VOŠK” BELAVIĆI 1 IVAN DRVODELIĆ
25 NK “VRLOVKA” KAMANJE 1 ZDRAVKO COLARIĆ
26 NK “EUGEN KVATERNIK” RAKOVICA 1 MIHOVIL BIĆANIĆ
27 NK „JOSIPDOL“ JOSIPDOL 1 JOSIP SABLJAK
28 NK “MOSTANJE ALL” KARLOVAC 1 ZVONIMIR ANDRIĆ
29 ŽNK “4 RIJEKE” KARLOVAC 1 NIKOLINA ZORINIĆ
30 ŠN „OGULIN“ OGULIN 1 DALIBOR TURKALJ
31 MNK “RADNIK FUTSAL” KARLOVAC 1 MARINKO ALIĆ
32 UDRUGA NOGOMETNIH DELEGATA NSKŽ 1 DAMIR BRCKOVIĆ
33 UDRUGA NOGOMETNIH TRENERA NSKŽ 1 MATIJA ŠTEFANČIĆ
34 VNK „DUGA RESA“ DUGA RESA 1 MIRO MAMIĆ
  UKUPNO 57  

IZVRŠNI ODBOR NSKŽ

  1. Dario Mrzljak, predsjednik
  2. Željko Berislavić, dopredsjednik
  3. Krešimir Perković, dopredsjednik
  4. Neven Bastaja
  5. Dražen Frklić
  6. Igor Jelić
  7. Igor Katušin
  8. Igor Pavlačić
  9. Ivan Sopčić
  10. Danijel Tomačić
  11. Dalibor Turkalj

NADZORNI ODBOR NSKŽ

  1. Zvonko Luketić
  2. Miroslav Podvorac
  3. Tomica Zorinić

GLAVNI TAJNIK

Tomislav Kuzman

TEHNIČKI TAJNIK

Dražen Tuškan

INSTRUKTOR

Igor Gec

POVJERENIK ZA NATJECANJE SENIORI

Stjepan Benčić

POVJERENIK ZA NATJECANJE MLADEŽI

Igor Gec

POVJERENIK ZA DELEGIRANJE SUDACA

Ivica Grgić

POVJERENIK ZA SUĐENJE MLADEŽI

Neno Tonković

POVJERENIK ZA VETERANSKI NOGOMET

Nenad Stražanac

DISCIPLINSKI SUDAC

Bruno Furač

KOMISIJE NSKŽ PREMA STATUTU ZA RAZDOBLJE 2017. – 2021.

KOMISIJA ZA PROGRAM RADA SAVEZA
1 DARIO MRZLJAK Predsjednik
2 ŽELJKO BERISLAVIĆ Član
3 TOMISLAV KUZMAN Član
4 KREŠIMIR PERKOVIĆ Član
5 MARIN SVETIĆ Član

 

STRUČNA KOMISIJA
1 IGOR JELIĆ Predsjednik
2 SANJIN LUCIJANIĆ Član
3 LUKA LUKEŽIĆ Član
4 ZVONIMIR ANDRIĆ Član

 

KOMISIJA ZA NATJECANJE
1 TOMISLAV KUZMAN Predsjednik
2 STJEPAN BENČIĆ Član
3 NIKICA RUDAR Član
4 BRUNO FURAČ Član
5 IGOR ZLATIĆ Član

 

DISCIPLINSKA KOMISIJA
1 IGOR PAVLAČIĆ Predsjednik
2 MARIJAN GRGIĆ Član
3 NEDJELJKO FURAČ Član

 

KOMISIJA ZA REGISTRACIJU IGRAČA I KLUBOVA
1 DRAŽEN TUŠKAN Predsjednik
2 IGOR GEC Član
3 ANDRIANA BAĆURIN Član

 

KOMISIJA ZA FINANCIJSKO-MATERIJALNO POSLOVANJE
1 DARIO MRZLJAK Predsjednik
2 KREŠIMIR PERKOVIĆ Član
3 ŽELJKO BERISLAVIĆ Član
4 TOMISLAV KUZMAN Član
5 ROBERT KRIŽANIĆ Član

 

KOMISIJA ZA MLADEŽ
1 IGOR GEC Predsjednik
2 TOMISLAV STAREŠINA član
3 DALIBOR KORENIĆ član
4 DRAŽEN PRPIĆ Član
5 MATIJA ŠTEFANČIĆ član
6 DALIBOR TURKALJ Član
7 KRUNOSLAV KIŠPATIĆ Član

 

KOMISIJA ZA MALI NOGOMET
1 DRAŽEN FRKLIĆ predsjednik
2 DRAŽEN TUŠKAN član
3 NENO STRAŽANAC član
 

KOMISIJA ZA ŽENSKI NOGOMET
1 ROBERT KRIŽANIĆ Predsjednik
2 DALIBOR KORENIĆ član
3 DAVORKA LUKETIĆ član
KOMISIJA ZA MARKETING
1 IVAN SOPČIĆ Predsjednik
2 IGOR PAVLAČIĆ član
3 IVICA HORVAT član
 

KOMISIJA ZA LICENCIRANJE I STADIONE
1 TOMISLAV KUZMAN predsjednik
2 DRAŽEN PAVLEŠIĆ član
3 DRAŽEN FRKLIĆ
4 NIKICA RUDAR član
5 JOSIP STOJKOVIĆ član
 

ZDRAVSTVENA KOMISIJA
1 TOMISLAV STOJKOVIĆ Predsjednik
2 IVAN FRKETIĆ Član
3 PERICA VUCELIĆ Član
4 IVANA SABLJARIĆ Član
5 MATEJ MATES Član
 

KOMISIJA ZA POVIJEST NOGOMETNOG SPORTA
1 KREŠIMIR PERKOVIĆ Predsjednik
2 IVAN SOPČIĆ član
3 STJEPAN BENIĆ Član
4 MILAN HOLJEVAC član
5 STJEPAN KAURIĆ Član
6 BRANKO OBRADOVIĆ Član
7 ZVONKO LUKETIĆ Član
KOMISIJA ZA ŽALBE
1 HRVOJE MEDARIĆ Predsjednik
2 TOMICA ZORINIĆ Član
3 MIROSLAV PODVORAC član
KOMISIJA ZA VETERANSKI NOGOMET
1 NIKOLA POŽEGA predsjednik
2 NENO STRAŽANAC član
3 DARKO LAPOV Član
 

IZBORNA KOMISIJA
1 DAVOR KRZNARIĆ Predsjednik
2 DARKO HORVAT Član
3 GORAN GRAČANIN Član
KOMISIJA NOGOMETNIH SUDACA
1 DRAŽEN PAVLEŠIĆ Predsjednik
2 IVICA GRGIĆ Član
3 DAMIR BRCKOVIĆ Član
 

KOMISIJA NOGOMETNIH TRENERA
1 IGOR JELIĆ Predsjednik
2 IGOR GEC Član
3 ŽELJKO STEPIĆ Član
4 ROMANO LATIN Član
5 DRAŽEN JURAKOVIĆ Član
 

KOMISIJA ZA DODJELU NAGRADA I PRIZNANJA
1 ZVONKO LUKETIĆ Predsjednik
2 DAMIR STOJKOVIĆ Član
3 DAMIR RADINOVIĆ Član
4 MARIJAN BROZOVIĆ Član
5 ANTUN MRAVUNAC član