Nogometaši “Karlovca 1919” pobijedili su na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u posljednjem 34. kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte momčad “Trešnjevke” iz Zagreba s 5:0. Nakon prvog poluvremena bilo je 3:0 za ekipu trenera Igora Pamića. Karlovčani su krenuli agresivno sa željom da što prije osiguraju pobjedu i u osmoj minuti poveli su s 1:0. Strijelac je bio Ivan Matyazh na ubačaj Ivora Ribara. U petnaestoj minuti već je bilo 2:0. Zvonko Pamić iz dobre situacije pucao je prema vratima, golman Oliver Kalac je obranio, a odbijenu loptu Ivan Matyazh poslao je u mrežu. U 36. minuti domaćin je poveo 3:0, Zvonko Pamić izveo je korner s desne strane, a Borna Pausić ubacio je glavom loptu u mrežu. Karlovčani su poveli u 66. minuti sa 4:0, strijelac je bio Ihor Medynskyi na ubačaj Prpića s desne strane. Domaćin je u 78. minuti povisio na 5:0, Ihor Medynskyi ubacio je s desne strane, a Ivan Matyazh postigao je svoj treći pogodak.

Karlovačka momčad nastupila je u sastavu: Bogović (od 81. Andrić), Ribar (od 46. Kćira), Medynskyi, Marinić, Prpić, Mandura (od 46. Miščin), Olmo (od 46. Vratarić), Matyazh, Pamić (od 62. Pribanić), Siljan i Pausić. Karlovčani su završili prvenstvo na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice sa 62 boda.