Nogometaši “Vojnića 95” poraženi su  na svom stadionu u važnom susretu 28. kola  Četvrte nogometne lige Središte od momčadi “Klanjca”. Gosti su pobijedili sa 4:1. Domaćin je poveo u desetoj minuti pogotkom Kristijana Sušilovića. Gosti su s dva pogotka Matije Biruša u 35. i 37. minuti napravili preokret. U drugom poluvremenu još dva pogotka gostiju za potvrdu pobjede. Strijelci su bili Sandro Petrović u 65. minuti i Ivan Petrišić u 86. minuti. Momčad iz Vojnića nastupila je u sljedećem sastavu: Manjerović, Kalem, Joha, Brkić, Dansou, Prpić, Sušilović, Ljevar, Adžaga (od 54. Horvatin), Stanić i Popovački. “Vojnić 95” ovim porazom pao je na petnaesto mjesto s 25 bodova, a “Klanjec” je četrnaesti s 27 bodova.