Tradicionalno na kraju sezone Nogometni savez Karlovačke županije održao je manifestaciju Dan nogometa. Podijeljeni su pehari za prvake županijskih liga u svim kategorijama, kao i priznanja najboljim strijelcima liga, djelatnicima županijskog Saveza i klubovima za obljetnice, a nagradu za životno djelo ‘Život nogometu’ dobio je Stjepan Benić iz NK Karlovac 1919. Događaj su uveličali tajnik Hrvatskog nogometnog saveza Vladimir Iveta i gradonačelnik grada Karlovca Damir Mandić.

PRVACI ŽUPANIJSKIH LIGA
ŽNL karlići: Karlovac 1919
1. ŽNL limači: Ilovac Karlovac
2. ŽNL limači: Karlovac 1919 II
Kvalitetna ŽNL mlađi pioniri: Ilovac Karlovac
1. ŽNL mlađi pioniri: Croatia ’78 Žakanje
Kvalitetna ŽNL pioniri: Ilovac Karlovac
1. ŽNL pioniri: Eugen Kvaternik Rakovica
2. ŽNL pioniri: Petrova Gora Vojnić
1. ŽNL juniori: Ilovac Karlovac
2. ŽNL juniori: Ilovac II Karlovac
1. ŽNL seniori: Slunj
2. ŽNL seniori Sjever: Vatrogasac Gornje Mekušje
2. ŽNL seniori Jug: Josipdol
Liga veterana: Zrinski Ozalj

NAJBOLJI STRIJELCI ŽUPANIJSKIH LIGA
ŽNL karlići: Patrik Gagula (Karlovac 1919)
1. ŽNL limači: Josip Sabo (Ogulin)
2. ŽNL limači: Ivan Blažina (Vrlovka)
Kvalitetna ŽNL mlađi pioniri: Duje Korač (Karlovac 1919)
1. ŽNL mlađi pioniri: Luka Bićanić (Eugen Kvaternik)
Kvalitetna ŽNL pioniri: Igor Tutić (Vojnić ’95)
1. ŽNL pioniri: Valentino Vidoš (Eugen Kvaternik) i Matej Uđbinac (Mladost Rečica)
2. ŽNL pioniri: Igor Tutić (Vojnić ’95)
1. ŽNL juniori: Toni Kurečki (Ilovac)
2. ŽNL juniori: Milan Dragić (Petrova Gora)
1. ŽNL seniori: Igor Kovačić (Ilovac)
2. ŽNL seniori Sjever: Perica Brbot (Dobra Novigrad)
2. ŽNL seniori Jug: Marko Poljak (Josipdol)
Liga veterana: Josip Ribar (Karlovac 1919)

OBLJETNICE KLUBOVA U 2017. GODINI
NK Slunj – 80 godina
NK Vatrogasac Gornje Mekušje – 65 godina
NK Zrinski Ozalj – 40 godina
NK Šišljavić – 40 godina
NK Vrlovka Kamanje – 35 godina
NK Vojnić ’95 – 20 godina

SREBRNA PLAKETA NSKŽ
Zvonko Luketić (Oštarije)
Antun Aršulić (Duga Resa 1929)
Stjepan Štefanac (nogometni suci)
Zlatko Radočaj (nogometni delegati)
Nikica Rudar (Karlovac 1919)

POSEBNO PRIZNANJE NSKŽ
Marija Goršić (ŽNK 4 rijeke)
Željko Družak (Korana)
Ivan Požega (Slunj)
Alen Vrbanić (Ilovac)
Davorka Luketić (Dobra Sveti Petar)
Branko Obradović (sportski novinar)
Nikola Turkalj (Eugen Kvaternik)

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

Stjepan Benić (Karlovac 1919)