Nogometaši “Karlovca 1919” igrali su u Krapini u 15. kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte s momčadi “Zagorca” neodlučeno 2:2. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su Karlovčani dva put vodili, ali je na kraju utakmica ipak završila bez pobjednika. Pogotke za karlovačku momčad postigli su Marko Kelava u 15. minuti i Luka Čakarić u 75. minuti. Strijelac oba pogotka za momčad “Zagorca” bio je Matija Smrekar, iz kaznenog udarca pogodio je u 69. minuti, a na 2:2 izjednačio je u 90. minuti.

“Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Bermanec, Vratarić, Kelava (od 68. Turkalj), Ramić, Marinić, Bagarić, Čakarić (od 90. Bencetić), Brumen, Maletić, Dedijer, Knezović.  Nogometaši “Karlovca 1919” ostvarili su u 14 prvenstvenih utakmica četiri pobjede, jedan remi i devet poraza te su na 16. mjestu prvenstvene tablice s 13 bodova.

Nogometaši “Slunja” poraženi su u Glini u 15. kolu Četvrte nogometne lige Središte od momčadi “Banovca”. Domaćin je pobijedio s 2:1. Pogotke za domaćina postigli su Antonijo Blažević u 17. minuti iz kaznenog udarca i Karlo Roksa u 55. minuti.  Strijelac za Slunjane bio je Jura Jurčević u 56. minuti. Momčad iz Slunja igrala je s igračem manje od 59. minuti, jer je crveni karton dobio Tomislav Matanić.

“Slunj” je nastupio u sljedećem sastavu: Rendulić, Marinić, Paulić, Požega, Radočaj, Božičević (od 46. Mance), Turkalj, Sušilović, Matanić, Jurčević i Abrlić. Slunjani su na 9. mjestu prvenstvene ljestvice s 21 bodom.