Već po tradiciji na kraju natjecateljske sezone je održana manifestacija Dan nogometa Nogometnog saveza Karlovačke županije, na kojoj su podijeliljeni pehari i priznanja prvacima i najboljim strijelcima županijskih liga te zaslužnim djelatnicima.

Najznačanija nagrada,  za životno djelo pod nazivom ‘Život nogometu’, otišla je u ruke Stjepana Lucijanića iz Nogometnog kluba Karlovac 1919. Dodijeljene su tri zlatne plakete; Nogometni klub „Karlovac 1919“ iz Karlovac dobio je plaketu za 100, „Duga Resa 1929“ iz Duge Rese za 90, a „Dobra“ iz Novigrada za 50 godina rada. Dobitnici srebrnih plaketa su „Oštarije“ za 30 godina te „Cetingrad“ za 25 godina djelovanja.

PRVACI ŽUPANIJSKIH NOGOMETNIH LIGA

 

ŽNL KARLIĆI KARLOVAC 1919 Karlovac
1.ŽNL LIMAČI KARLOVAC 1919 Karlovac
2.ŽNL LIMAČI KARLOVAC 1919 2 Karlovac
1. ŽNL MLAĐI PIONIRI OGULIN Ogulin
2.ŽNL MLAĐI PIONIRI MOSTANJE ALL Karlovac
1. ŽNL PIONIRI DOBRA Sveti Petar
2.ŽNL PIONIRI CROATIA ’78 Žakanje
1.ŽNL JUNIORI DOBRA Sveti Petar
2.ŽNL JUNIORI DRAGANIĆ Draganići
1.ŽNL SENIORI OGULIN Ogulin
2.ŽNL SENIORI VATROGASAC Gornje Mekušje
LIGA VETERANA SLUNJ Slunj

 

 

NAJBOLJI STRIJELCI ŽUPANIJSKIH NOGOMETNIH LIGA

 

 

ŽNL KARLIĆI TIAN ŠTAJCER (Zrinski Ozalj)
1.ŽNL LIMAČI PATRIK CURMAN (Karlovac 1919)
2.ŽNL LIMAČI IVAN FUMIĆ (Karlovac 1919 2)

ARIAN OGREŠEVIĆ (Karlovac 1919 2)

1.ŽNL MLAĐI PIONIRI STIPE MIHALIĆ (Ogulin)
2.ŽNL MLAĐI PIONIRI DAVID JURKOVIĆ (Mostanje ALL)
1.ŽNL PIONIRI MATE CINDRIĆ (Karlovac 1919)
2.ŽNL PIONIRI ALOJZ IVANIŠ (Croatia ’78)
1.ŽNL JUNIORI ANTUN BEGEDIN (Korana)
2.ŽNL JUNIORI GRGUR NIKOLIĆ (Draganić)
1.ŽNL SENIORI PATRIK POLJAK (Ogulin)
2.ŽNL SENIORI MIRKO BRKIĆ (Krnjak Barilović)
LIGA VETERANA MILAN ŠTEFANAC (Slunj)

 

PRIZNANJA DJELATNICIMA

 

 

 

 

 

 

 

SREBRNA PLAKETA NSKŽ

 

RUDOLF BLAŽINA (Vrlovka)

 

MARIJAN BROZOVIĆ (Draganić)

 

NIKOLA POŽEGA (Slunj)

 

MARIJAN GEROVAC (Josipdol)

 

PREDRAG KNEŽEVIĆ (Petrova gora)

 

PAVO KALEM (Vojnić ’95)

 

 

 

 

 

 

 

 

POSEBNO PRIZNANJE NSKŽ

 

IVICA KUČINIĆ (Ogulin)

 

DALIBOR KORENIĆ (4 rijeke)

 

ŽELJKO GRUBAČ (Frankopan)

 

ZVONKO LUKETIĆ (Oštarije)

 

DAVOR POTURICA (Dobra Novigrad)

 

ZDRAVKO JAKOVAC (Karlovac 1919)

 

JOSIP STOJKOVIĆ (Udruga delegata)

 

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

      „ŽIVOT NOGOMETU“

 

 

STJEPAN LUCIJANIĆ (Karlovac 1919)