Nogometaši “Karlovca 1919” pobijedili su u Sisku u 20. kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte momčad “Segeste” s 2:0. Nogometaši “Karlovca 1919” poveli su s 1:0 u 56. minuti, a strijelac je bio Borna Pausić. Na 2:0 povisio je Luka Čakarić u 71. minuti.

“Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Bermanec, Basar, Sušilović, Vratarić, Bagarić (od 14. Čakarić), Mamić (od 67. Soldo), Pahanić, Olmo, Mićunović (od 67. Kelava), Đukić (od 53. Prpić) i Pausić. “Karlovac 1919” na desetom je mjestu prvenstvene ljestvice s 26 bodova.

Nogometaši “Slunja” igrali su  na svom stadionu u 20. kolu Četvrte nogometne lige Središte s momčadi “Mladosti” iz Zaboka neodlučeno 1:1. Gosti su poveli u 31. minuti, a strijelac je bio Christian Borac. Na 1:1 domaćin je izjednačio u 50. minuti pogotkom Karla Baumana.

“Slunj” je nastupio u sljedećem sastavu: Katić, Matovina, Paulić (od 69 Jurčević), Piršić, Bauman (od 87. Bićanić), Mance, Radočaj, Matanić, Abrlić, Barić (od 82. Špoljarić) i Plivelić (od 77. Kučinić). Slunjani su na trinaestom mjestu prvenstvene ljestvice s 25 bodova.