Nogometaši “Karlovca 1919” poraženi su  na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u šesnaestom kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte od momčadi “Španskog” iz Zagreba. Gosti su pobijedili s 2:0. Pogotke za goste postigli su Gaviria u 30. minuti i Mario Jazvić u 52. minuti. Kod gostiju Ante Lerotić morao je u 49. minuti napustiti igru zbog dva žuta kartona, a domaći igrač Ante Knezović dobio je u pedesetoj minuti crveni karton zbog igranja rukom.

“Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Bermanec, Basar, Mićunović (od 61. Kelava), Ramić (od 53. Vratarić), Marinić, Bagarić, Čakarić (od 53. Turkalj), Maletić, Prpić, Dedijer (od 61. Kurečki) i Knezović.

Susret nogometaša “Slunja” i “Zagreba” u natjecanju 4. NL Središte odgođen je zbog pozitivnog testa nekolicine igrača “Slunja” na COVID-19.