Nogometaši “Karlovca 1919” poraženi su na Stadionu “Branko Čavlović Čavlek” u desetom kolu Treće hrvatske nogometne lige Središte od momčadi “Jaruna”. Gosti su pobijedili s 3:1. Domaćin je poveo u četrnaestoj minuti pogotkom Ivana Mamića. Kvalitetna gostujuća momčad preuzela je inicijativu i u jedanaest minuta postigla tri pogotka. Na 1:1 izjednačio je Matej Vragolović u 21. minuti, “Jarun” je poveo u 29. minuti s 2:1 pogotkom Igora Prijića. Na 3:1 povisio je Bamba u 32. minuti. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, a igra je bila ravnopravna. “Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Bermanec, Kelava (od 76. Veselić), Vratarić, Popovački (od 56. Šprajcer), Mićunović, Ramić, Marinić, Čakarić, Mamić, Joha i Bencetić.

Nogometaši “Slunja” poraženi su  na svom stadionu u desetom kolu Četvrte nogometne lige Središte od vodeće momčadi “Ravnica” iz Zagreba. Gosti su pobijedili s 3:0. Strijelci za momčad iz Zagreba bili su Marko Vučić u osmoj minuti, Mateo Šokčević u 69. i Silvio Mihić u 87. minuti. Gosti su bili bolji i zasluženo su odnijeli tri boda iz Slunja. “Slunj” je nastupio u sljedećem sastavu: Katić, Marinić, Radočaj, Božičević (od 25. Cindrić, od 46. Jurčević), Turkalj, Josip Štefanac (od 46. Matovina), Sušilović, Matanić, Plivelić (od 79. Kučinić), Abrlić (od 65. Paulić) i Požega.