REZULTATI NATJECANJA

 

  Kolo 18  
  31.03.2019 Draganići Draganić – Vojnić ’95             1 : 1    
  31.03.2019 Duga Resa Duga Resa 1929 – Dobra (SP)      0 : 0    
  31.03.2019 Mali Erjavec Zrinski-Ozalj – Croatia ’78         0 : 2    
  31.03.2019 Karlovac-Turanj Korana – Slunj                 4 : 0    
  31.03.2019 Ogulin Ogulin – Ilovac                 7 : 2    

 

LJESTVICA 1. ŽNL NSKŽ

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ogulin 18 15 2 1 94 23 +71 47
2. Slunj 18 11 3 4 38 30 +8 36
3. Croatia ’78 18 9 2 7 39 28 +11 29
4. Korana 18 9 0 9 34 39 -5 27
5. Duga Resa 1929 18 7 4 7 26 30 -4 25
6. Vojnić ’95 18 6 6 6 30 53 -23 24
7. Zrinski-Ozalj 18 6 4 8 29 29 0 22
8. Dobra (SP) 18 5 5 8 25 39 -14 20
9. Ilovac 18 6 1 11 23 36 -13 19
10. Draganić (-1) 18 1 3 14 15 46 -31 5

 

RASPORED NATJECANJA

 

  Kolo 19  
  07.04.2019 16:00 Ogulin Ogulin – Vojnić ’95    
  07.04.2019 16:00 Karlovac-Turanj Korana – Ilovac    
  07.04.2019 16:00 Slunj Slunj – Zrinski-Ozalj    
  07.04.2019 16:00 Duga Resa Duga Resa 1929 – Draganić    
  07.04.2019 16:00 Žakanje Croatia ’78 – Dobra (SP)    
                   

REZULTATI NATJECANJA

 

  Kolo 17  
  31.03.2019 Belavići VOŠK – Šišljavić                  4 : 0    
  31.03.2019 Krnjak Krnjak Barilović – Petrova gora      3 : 1    
  31.03.2019 Oštarije Oštarije – Mladost (Z)             3 : 0    
  31.03.2019 Zvečaj Mrežnica – Mladost (R)            2 : 1    
  31.03.2019 Cetingrad Cetingrad – Vatrogasac            2 : 3    
  31.03.2019 Brežani Frankopan – Dobra (N)            0 : 4    
  31.03.2019 Donje Mekušje Kupa – Vrlovka                  0 : 3    

 

 

LJESTVICA 2. ŽNL NSKŽ

 

  Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod            
  1. Vatrogasac 17 15 2 0 55 13 +42 47            
  2. Krnjak Barilović 17 14 0 3 64 25 +39 42            
  3. Oštarije 17 8 6 3 24 16 +8 30            
  4. Mrežnica 17 9 2 6 41 34 +7 29            
  5. Dobra (N) 17 8 4 5 47 26 +21 28            
  6. Kupa 17 8 3 6 45 39 +6 27            
  7. Vrlovka 17 7 3 7 37 31 +6 24            
  8. Cetingrad 17 6 4 7 28 30 -2 22            
  9. Mladost (R) 17 6 2 9 27 34 -7 20            
  10. Frankopan 16 6 2 8 28 38 -10 20            
  11. Šišljavić 17 5 1 11 26 41 -15 16            
  12. VOŠK 17 4 4 9 26 52 -26 16            
  13. Mladost (Z) (-3) 16 2 3 11 16 44 -28 6            
  14. Petrova gora 17 1 2 14 16 57 -41 5            
                                                             

 

 

 

RASPORED NATJECANJA

 

  Kolo 18  
  07.04.2019 16:00 Šišljavić Šišljavić – Kupa    
  07.04.2019 16:00 Kamanje Vrlovka – Frankopan    
  07.04.2019 16:00 Novigrad Dobra (N) – Cetingrad    
  07.04.2019 16:00 Gornje Mekušje Vatrogasac – Mrežnica    
  07.04.2019 16:00 Rečica Mladost (R) – Oštarije    
  07.04.2019 11:00 Zagorje Mladost (Z) – Krnjak Barilović    
  07.04.2019 16:00 Vojnić Petrova gora – VOŠK