REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ

 

 

Kolo 13

 

 

Gornje Mekušje      Vatrogasac – Croatia ‘78 1 ; 3
Vojnić      Vojnić ‘95 – Ilovac 0 : 3
Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Josipdol 1 : 4
Duga Resa      Duga Resa 1929 – Ogulin 2 : 1
Draganići      Draganić – Korana 1 : 3

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ilovac 13 12 0 1 44 12 32 36
2. Korana 12 8 0 4 21 14 7 24
3. Ogulin 12 7 1 4 26 18 8 22
4. Duga Resa 1929 12 7 1 4 22 25 -3 22
5. Croatia ‘78 13 7 0 6 28 28 0 21
6. Josipdol 13 6 0 7 26 24 2 18
7. Zrinski Ozalj 12 5 1 6 18 18 0 16
8. Vojnić ‘95 13 5 0 8 11 24 -13 15
9. Draganić 13 3 2 8 14 20 -6 11
10. Vatrogasac 13 0 1 12 8 36 -28 1

 

 

RASPORED NATJECANJA

 

 

Kolo 14

 

 

19.11.2017 14:00 Žakanje      Croatia ‘78 – Draganić
19.11.2017 14:00 Klc-Turanj      Korana – Duga Resa 1929
19.11.2017 14:00 Ogulin      Ogulin- Zrinski Ozalj
19.11.2017 14:00 Josipol      Josipdol – Vojnić ‘95
19.11.2017 10:00 Klc-Ilovačka šuma      Ilovac – Vatrogasac

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ

 

 

Kolo 12

 

 

Cetingrad      Cetingrad – Vrlovka 2 : 3
Zvečaj      Mrežnica – Mladost (R) 7 : 1
Brežani      Frankopan -Mladost (Z) 3 : 0 p.f. čl. 56 PNN
Sveti Petar      Dobra (SP) – Kupa 1 : 0
Vojnić      Petrova gora – Krnjak Barilović 0 : 2
Šišljavić      Šišljavić – VOŠK 7 : 2
Oštarije      Oštarije – Dobra (N) 3 : 1

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Mrežnica 12 10 1 1 58 21 37 31
2. Dobra ( SP ) 12 9 2 1 38 18 20 29
3. Krnjak Barilović 12 8 1 3 38 25 13 25
4. Dobra ( N ) 12 7 0 5 34 18 16 21
5. Kupa 12 6 2 4 37 22 15 20
6. Petrova gora 12 6 1 5 25 16 9 19
7. Oštarije 11 5 3 3 25 14 11 18
8. Vrlovka 11 5 1 5 22 16 6 16
9. Frankopan 12 4 3 5 19 27 -8 15
10. Mladost ( R ) 11 5 0 6 21 32 -11 15
11. Cetingrad 11 2 3 6 10 23 -13 9
12. Mladost ( Z ) 11 2 2 7 22 45 -23 8
13. Šišljavić 11 1 2 8 17 42 -25 5
14. VOŠK 12 0 1 11 10 57 -47 1

 

 

RASPORED NATJECANJA

 

Kolo 13

 

 

19.11.2017 14:00 Novigrad      Dobra (N) – Cetingrad
19.11.2017 14:00 Belavići      VOŠK – Oštarije
19.11.2017 14:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Šišljavić
19.11.2017 14:00 Donje Mekušje      Kupa – Petrova gora
19.11.2017 14:00 Zagorje      Mladost (Z) – Dobra (SP)
19.11.2017 14:00 Rečica      Mladost (R) – Frankopan
19.11.2017 14:00 Kamanje      Vrlovka – Mrežnica