REZULTATI NATJECANJA

 

 
  1. ŽNL Kolo 23
 
  05.05.2019 Vojnić Vojnić ’95 – Dobra (SP)            4 : 1    
  05.05.2019 Mali Erjavec Zrinski-Ozalj – Ilovac              0 : 5    
  05.05.2019 Ogulin Ogulin – Draganić                5 : 1    
  05.05.2019 Slunj Slunj – Duga Resa 1929            7 : 1    
  DOGOVOR Žakanje Croatia ’78 – Korana    

 

LJESTVICA 1. ŽNL NSKŽ

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ogulin 22 19 2 1 113 29 +84 59
2. Slunj 23 15 3 5 56 39 +17 48
3. Croatia ’78 22 12 3 7 50 34 +16 39
4. Vojnić ’95 23 9 6 8 42 61 -19 33
5. Duga Resa 1929 23 9 5 9 35 43 -8 32
6. Korana 22 9 2 11 36 44 -8 29
7. Dobra (SP) 23 7 5 11 36 53 -17 26
8. Ilovac 22 7 3 12 33 42 -9 24
9. Zrinski-Ozalj 23 6 4 13 34 52 -18 22
10. Draganić (-1) 23 2 3 18 22 60 -38 8

 

RASPORED NATJECANJA

                   
  Kolo 22    
  08.05.2019 17:30 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac – Ogulin      

 

  Kolo 23  
  DOGOVOR Žakanje Croatia ’78 – Korana    

 

  Kolo 24  
  12.05.2019 17:30 Žakanje Croatia ’78 – Vojnić ’95    
  12.05.2019 17:30 Karlovac-Turanj Korana – Slunj    
  12.05.2019 17:30 Duga Resa Duga Resa 1929 – Ogulin    
  12.05.2019 17:30 Draganići Draganić – Zrinski-Ozalj    
  12.05.2019 10:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac – Dobra (SP)    

REZULTATI NATJECANJA

 

  2. ŽNL – Kolo 22  
  05.05.2019 Šišljavić Šišljavić – Cetingrad          2 : 0    
  05.05.2019 Brežani Frankopan – Mrežnica        1 : 4    
  05.05.2019 Donje Mekušje Kupa – Oštarije              0 : 5    
  05.05.2019 Kamanje Vrlovka – Krnjak Barilović      1 : 2    
  05.05.2019 Novigrad Dobra (N) – VOŠK            3 : 1    
  05.05.2019 Gornje Mekušje Vatrogasac – Petrova gora     13 : 0    
  05.05.2019 Rečica Mladost (R) – Mladost (Z)      6 : 1    

 

LJESTVICA

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Vatrogasac 22 20 2 0 87 16 +71 62
2. Krnjak Barilović 22 18 0 4 79 33 +46 54
3. Dobra (N) 22 12 4 6 61 31 +30 40
4. Oštarije 22 11 6 5 37 24 +13 39
5. Mrežnica 22 11 2 9 54 48 +6 35
6. Kupa 22 9 4 9 52 55 -3 31
7. Vrlovka 22 9 3 10 47 43 +4 30
8. Šišljavić 22 9 2 11 37 44 -7 29
9. Cetingrad 22 8 4 10 36 42 -6 28
10. Mladost (R) 22 8 2 12 39 45 -6 26
11. VOŠK 22 7 4 11 40 64 -24 25
12. Frankopan 22 7 3 12 35 51 -16 24
13. Mladost (Z) (-3) 22 3 4 15 22 64 -42 10
14. Petrova gora 22 1 2 19 18 84 -66 5

 

RASPORED NATJECANJA

 

  Kolo 23  
  12.05.2019 17:30 Rečica Mladost (R) – Šišljavić    
  12.05.2019 17:30 Zagorje Mladost (Z) – Vatrogasac    
  12.05.2019 17:30 Vojnić Petrova gora – Dobra (N)    
  12.05.2019 17:30 Belavići VOŠK – Vrlovka    
  12.05.2019 17:30 Krnjak Krnjak Barilović – Kupa    
  12.05.2019 17:30 Oštarije Oštarije – Frankopan    
  12.05.2019 17:30 Zvečaj Mrežnica – Cetingrad