REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ  – Kolo 2

 

Draganići      Draganić – Dobra (SP) 3 : 4  
Žakanje      Croatia ’78 – Vojnić ’95 8 : 0  
Slunj      Slunj – Duga Resa 1929 IGRA SE 10.10.  
Klc-Ilovac      Ilovac – Zrinski Ozalj 0 : 4  
Ogulin      Ogulin- Korana 7 : 1  

 

   

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. OGULIN 2 2 0 0 12 1 11 6
2. DOBRA ( SP ) 2 1 1 0 6 5 1 4
3. CROATIA ‘78 2 1 0 1 8 2 6 3
4. ZRINSKI OZALJ 1 1 0 0 4 0 4 3
5. DUGA RESA 1929 1 1 0 0 2 0 2 3
6. ILOVAC 2 1 0 1 1 4 -3 3
7. VOJNIĆ ‘95 2 0 1 1 2 10 -8 1
8. SLUNJ 0 0 0 0 0 0 0 0
9. DRAGANIĆ 2 0 0 2 3 9 -6 0
10. KORANA 2 0 0 2 1 8 -7 0

1. ŽNL NSKŽ – Kolo 3 (SRIJEDA)

 

05.09.2018 17:30 Klc-Turanj      Korana – Draganić
05.09.2018 17:30 Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Ogulin
05.09.2018 17:30 Duga Resa      Duga Resa 1929 – Ilovac
05.09.2018 17:30 Vojnić      Vojnić ’95 – Slunj
05.09.2018 17:30 Sveti Petar      Dobra (SP)- Croatia ’78

 1ŽNL NSKŽ – Kolo 4

 

09.09.2018 17:00 Draganići      Draganić – Croatia ’78
26.09.2018 17:00 Slunj      Slunj – Dobra ( SP )
09.09.2018 10:00 Klc-Ilovac      Ilovac – Vojnić ’95
09.09.2018 17:00 Ogulin      Ogulin –Duga Resa 1929
09.09.2018 17:00 Klc-Turanj      Korana – Zrinski Ozalj

  

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ  – Kolo 2

 

Šišljavić      Šišljavić –Krnjak Barilović 1 : 4
Belavići      VOŠK – Oštarije 0 : 0
Vojnić      Petrova gora – Mrežnica ODGOĐENO
Zagorje      Mladost (Z) – Cetingrad 2 : 2
Rečica      Mladost (R) – Frankopan 0 : 1
Gornje Mekušje      Vatrogasac – Kupa 7 : 1
Novigrad      Dobra (N) – Vrlovka 4 : 4

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. VATROGASAC 2 2 0 0 10 1 9 6
2. FRANKOPAN 2 2 0 0 7 0 7 6
3. DOBRA ( N ) 2 1 1 0 8 5 3 4
4. OŠTARIJE 2 1 1 0 2 0 2 4
5. MREŽNICA 1 1 0 0 7 0 7 3
6. KRNJAK BARILOVIĆ 2 1 0 1 4 3 1 3

 

7. CETINGRAD 2 0 2 0 2 2 0 2
8. PETROVA GORA 1 0 1 0 0 0 0 1
9. VRLOVKA 2 0 1 1 4 7 -3 1
10. MLADOST ( Z ) 2 0 1 1 2 8 -6 1
11. VOŠK 2 0 1 1 0 7 -7 1

 

12. MLADOST ( R) 1 0 0 1 0 1 -1 0
13. ŠIŠLJAVIĆ 2 0 0 2 2 8 -6 0
14. KUPA 1 0 0 1 1 7 -6 0

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 3

 

09.09.2018 17:00 Kamanje      Vrlovka – Šišljavić
09.09.2018 17:00 Donje Mekušje      Kupa – Dobra ( N )
09.09.2018 17:00 Brežani      Frankopan – Vatrogasac
09.09.2018 17:00 Cetingrad      Cetingrad – Mladost ( R )
09.09.2018 13:30 Zvečaj      Mrežnica – Mladost ( Z )
09.09.2018 17:00 Oštarije      Oštarije – Petrova gora
09.09.2018 13:30 Krnjak      Krnjak Barilović – VOŠK