REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ Kolo 4

 

Draganići      Draganić – Croatia ’78 0 : 0
Slunj      Slunj – Dobra ( SP ) Igra se 26.09.
Klc-Ilovac      Ilovac – Vojnić ’95 3 : 1
Ogulin      Ogulin –Duga Resa 1929 3 : 0
Klc-Turanj      Korana – Zrinski Ozalj 2 : 0

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. OGULIN 4 3 1 0 17 3 14 10
2. CROATIA ‘78 4 2 1 1 11 4 7 7
3. DUGA RESA 1929 3 2 0 1 3 3 0 6
4. ILOVAC 4 2 0 2 4 6 -2 6
5. KORANA 4 2 0 2 4 8 -4 6
6. ZRINSKI OZALJ 3 1 1 1 6 4 2 4
7. DOBRA ( SP ) 3 1 1 1 8 8 0 4
8. SLUNJ 1 1 0 0 4 1 3 3
9. DRAGANIĆ 4 0 1 3 3 10 -7 1
10. VOJNIĆ ‘95 4 0 1 3 4 17 -13 1

 

     
  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 1 (SRIJEDA)

 

12.09.2018 17:30 Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Slunj
     
  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 5
16.09.2018 17:00 Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Draganić
16.09.2018 17:00 Duga Resa      Duga Resa 1929 – Korana
16.09.2018 17:00 Vojnić      Vojnić ’95- Ogulin
16.09.2018 17:00 Sveti Petar      Dobra (SP) – Ilovac
16.09.2018 17:00 Žakanje      Croatia ’78 – Slunj

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ – Kolo 3

 

Kamanje      Vrlovka – Šišljavić 0 : 2
Donje Mekušje      Kupa – Dobra ( N ) 1 : 4
Brežani      Frankopan – Vatrogasac 0 : 0
Cetingrad      Cetingrad – Mladost ( R ) 2 : 0
Zvečaj      Mrežnica – Mladost ( Z ) 5 : 0
Oštarije      Oštarije – Petrova gora 2 : 1
Krnjak      Krnjak Barilović – VOŠK 6 : 0

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. VATROGASAC 3 2 1 0 10 1 9 7
2. FRANKOPAN 3 2 1 0 7 0 7 7
3. DOBRA ( N ) 3 2 1 0 12 6 6 7
4. OŠTARIJE 3 2 1 0 4 1 3 7
5. MREŽNICA 2 2 0 0 12 0 12 6
6. KRNJAK BARILOVIĆ 3 2 0 1 10 3 7 6

 

7. CETINGRAD 3 1 2 0 4 2 2 5
8. ŠIŠLJAVIĆ 3 1 0 2 4 8 -4 3
9. PETROVA GORA 2 0 1 1 1 2 -1 1
10. VRLOVKA 3 0 1 2 4 9 -5 1
11. MLADOST ( Z ) 3 0 1 2 2 13 -11 1
12. VOŠK 3 0 1 2 0 13 -13 1

 

13. MLADOST ( R) 2 0 0 2 0 3 -3 0
14. KUPA 2 0 0 2 2 11 -9 0

 

 

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 4

 

 

16.09.2018 11:00 Šišljavić      Šišljavić –VOŠK
16.09.2018 13:30 Vojnić      Petrova gora – Krnjak Barilović
16.09.2018 13:30 Zagorje      Mladost (Z) – Oštarije
16.09.2018 17:00 Rečica      Mladost (R) – Mrežnica
16.09.2018 17:00 Gornje Mekušje      Vatrogasac – Cetingrad
16.09.2018 17:00 Novigrad      Dobra (N) – Frankopan
16.09.2018 17:00 Kamanje      Vrlovka – Kupa