REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ – Kolo 4

 

 

Slunj

     Slunj – Dobra ( SP )  

3 : 1

 ŽNL NSKŽ – Kolo 7

 

 

Duga Resa      Duga Resa 1929 – Draganić  

3 : 0

  Vojnić      Vojnić ’95 – Zrinski Ozalj 2 : 1
  Sveti Petar      Dobra (SP) – Korana 0 : 3
  Žakanje      Croatia ’78 -Ogulin 4 : 3
  Slunj      Slunj -Ilovac 2 : 1

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. OGULIN 7 5 1 1 34 8 26 16
2. SLUNJ 6 5 1 0 15 5 10 16
3. CROATIA ‘78 7 4 1 2 19 10 9 13
4. DUGA RESA 1929 6 4 1 1 9 5 4 13
5. ZRINSKI OZALJ 7 2 3 2 10 7 3 9
6. KORANA 7 3 0 4 10 13 -3 9
7. DOBRA ( SP ) 6 2 1 3 10 14 -4 7
8. VOJNIĆ ‘95 7 2 1 4 8 30 -22 7
9. ILOVAC 7 2 0 5 6 13 -7 6
10. DRAGANIĆ 7 0 1 6 6 20 -14 1

 ŽNL NSKŽ – Kolo 8

 

07.10.2018 16:00

Draganići      Draganić – Ilovac
07.10.2018 16:00 Ogulin      Ogulin-Slunj
07.10.2018 16:00 Klc-Turanj      Korana – Croatia ’78
07.10.2018 16:00 Mali Erjavec      Zrinski Ozalj –Dobra (SP)
07.10.2018 16:00 Duga Resa      Duga Resa 1929 –Vojnić ’95

 ŽNL NSKŽ – Kolo 2 (SRIJEDA)

 

10.10.2018 16:30

Slunj      Slunj – Duga Resa 1929

 

     
     

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ  – Kolo 6

       
  Šišljavić      Šišljavić –Petrova gora 2 : 1
  Zagorje      Mladost (Z) – VOŠK 4 : 0
  Rečica      Mladost (R) – Krnjak Barilović 1 : 4
  Gornje Mekušje      Vatrogasac – Oštarije 3 : 0
  Novigrad      Dobra (N) – Mrežnica 2 : 1
  Kamanje      Vrlovka –Cetingrad 3 : 0 pf čl. 56 PNN
  Donje Mekušje      Kupa – Frankopan 4 : 2

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. VATROGASAC 6 5 1 0 19 3 16 16
2. KRNJAK BARILOVIĆ 6 5 0 1 27 9 18 15

 

3. DOBRA ( N ) 6 4 2 0 20 8 12 14
4. OŠTARIJE 6 4 1 1 10 5 5 13
5. FRANKOPAN 6 3 1 2 12 10 2 10
6. KUPA 5 3 0 2 15 17 -2 9
7. ŠIŠLJAVIĆ 6 3 0 3 13 16 -3 9
8. MREŽNICA 5 2 0 3 14 5 9 6
9. CETINGRAD 6 1 3 2 7 11 -4 6
10. VRLOVKA 6 1 1 4 10 15 -5 4
11. MLADOST ( Z ) 5 1 1 4 10 21 -11 4
12. VOŠK 6 1 1 4 6 23 -17 4

 

13. MLADOST ( R ) 5 1 0 4 4 11 -7 3
14. PETROVA GORA 5 0 1 4 4 17 -13 1

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 7

 

 

03.10.2018 16:30

Donje Mekušje      Kupa – Mladost (R)

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 7

 

 

07.10.2018 13:00 Brežani      Frankopan – Šišljavić
07.10.2018 16:00 Cetingrad      Cetingrad – Kupa
07.10.2018 16:00 Oštarije      Oštarije –Dobra (N)
07.10.2018 16:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Vatrogasac
07.10.2018 16:00 Zvečaj      Mrežnica – Vrlovka
07.10.2018 16:00 Belavići      VOŠK – Mladost (R)
07.10.2018 16:00 Vojnić      Petrova gora – Madost (Z)