REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ

 

 

Kolo 12

Žakanje      Croatia ‘78 – Korana 1 : 2
Ogulin      Ogulin – Draganić 1 : 1
Klc-Ilovačka šuma      Ilovac – Zrinski Ozalj 4 : 2
Gornje Mekušje      Vatrogasac – Vojnić ‘95 1 : 2
Josipdol      Josipdol – Duga Resa 1929 4 : 1

 

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ilovac 12 11 0 1 41 12 29 33
2. Ogulin 11 7 1 3 25 15 10 22
3. Korana 11 7 0 4 18 13 5 21
4. Duga Resa 1929 11 6 1 4 20 24 -4 19
5. Croatia ‘78 12 6 0 6 25 27 -2 18
6. Zrinski Ozalj 11 5 1 5 17 14 3 16
7. Josipdol 12 5 0 7 22 23 -1 15
8. Vojnić ‘95 12 5 0 7 11 21 -10 15
9. Draganić 12 3 2 7 13 17 -4 11
10. Vatrogasac 12 0 1 11 7 33 -26 1

 

 

RASPORED NATJECANJA

 

Kolo 13

 

 

12.11.2017 14:00 Gornje Mekušje      Vatrogasac – Croatia ‘78
12.11.2017 14:00 Vojnić      Vojnić ‘95 – Ilovac
12.11.2017 14:00 Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Josipdol
12.11.2017 14:00 Duga Resa      Duga Resa 1929 – Ogulin
12.11.2017 14:00 Draganići      Draganić – Korana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ

 

 

 

Kolo 11

 

 

Oštarije      Oštarije – Cetingrad 0 : 1
Novigrad      Dobra (N) – Šišljavić 9 : 0
Belavići      VOŠK – Petrova gora 1 : 3
Krnjak      Krnjak Barilović – Dobra (SP) 5 : 1
Donje Mekušje      Kupa – Frankopan 2 : 2
Zagorje      Mladost (Z) – Mrežnica 1 : 6
Rečica      Mladost (R) – Vrlovka 1 : 2

 

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Mrežnica 11 9 1 1 51 20 31 28
2. Dobra ( SP ) 11 8 2 1 37 18 19 26
3. Krnjak Barilović 11 7 1 3 36 25 11 22
4. Dobra ( N ) 11 7 0 4 33 15 18 21
5. Kupa 11 6 2 3 37 21 16 20
6. Petrova gora 11 6 1 4 25 14 11 19
7. Oštarije 10 4 3 3 22 13 9 15
8. Mladost ( R ) 10 5 0 5 20 25 -5 15
9. Vrlovka 10 4 1 5 19 14 5 13
10. Frankopan 11 3 3 5 16 27 -11 12
11. Cetingrad 10 2 3 5 8 20 -12 9
12. Mladost ( Z ) 10 2 2 6 22 42 -20 8
13. Šišljavić 10 0 2 8 10 40 -30 2
14. VOŠK 11 0 1 10 8 50 -42 1

 

 

RASPORED NATJECANJA

 

Kolo 12

 

 

12.11.2017 14:00 Cetingrad      Cetingrad – Vrlovka
12.11.2017 14:00 Zvečaj      Mrežnica – Mladost (R)
12.11.2017 11:00 Brežani      Frankopan -Mladost (Z)
12.11.2017 14:00 Sveti Petar      Dobra (SP) – Kupa
12.11.2017 11:00 Vojnić      Petrova gora – Krnjak Barilović
12.11.2017 11:00 Šišljavić      Šišljavić – VOŠK
12.11.2017 14:00 Oštarije      Oštarije – Dobra (N)