REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ

Kolo 11

Vojnić      Vojnić ‘95 – Croatia ‘78 0 : 2
Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Vatrogasac 4 : 0
Duga Resa      Duga Resa 1929 – Ilovac 4 : 3
Draganići      Draganić – Josipdol 5 : 0
Klc-Turanj      Korana – Ogulin 0 : 1

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ilovac 11 10 0 1 37 10 27 30
2. Ogulin 10 7 0 3 24 14 10 21
3. Duga Resa 1929 10 6 1 3 19 20 -1 19
4. Korana 10 6 0 4 16 12 4 18
5. Croatia ‘78 11 6 0 5 24 25 -1 18
6. Zrinski Ozalj 10 5 1 4 15 10 5 16
7. Josipdol 11 4 0 7 18 22 -4 12
8. Vojnić ‘95 11 4 0 7 9 20 -11 12
9. Draganić 11 3 1 7 12 16 -4 10
10. Vatrogasac 11 0 1 10 6 31 -25 1

 

RASPORED NATJECANJA

Kolo 12

 

05.11.2017 14:00 Žakanje      Croatia ‘78 – Korana
05.11.2017 14:00 Ogulin      Ogulin – Draganić
05.11.2017 10:00 Klc-Ilovačka šuma      Ilovac – Zrinski Ozalj
05.11.2017 14:00 Gornje Mekušje      Vatrogasac – Vojnić ‘95
05.11.2017 14:00 Josipdol      Josipdol – Duga Resa 1929

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ

Kolo 10

Cetingrad      Cetingrad – Mladost (R) 0 : 1
Kamanje      Vrlovka – Mladost (Z) 8 : 0
Zvečaj      Mrežnica – Kupa 7 : 2
Brežani      Frankopan – Krnjak Barilović 1 : 2
Sveti Petar      Dobra (SP) – VOŠK 6 : 0
Vojnić      Petrova gora – Dobra (N) 0 : 1
Šišljavić      Šišljavić – Oštarije 0 : 3

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Dobra ( SP ) 10 8 2 0 36 13 23 26
2. Mrežnica 10 8 1 1 45 19 26 25
3. Kupa 10 6 1 3 35 19 16 19
4. Krnjak Barilović 10 6 1 3 31 24 7 19
5. Dobra ( N ) 10 6 0 4 24 15 9 18
6. Petrova gora 10 5 1 4 22 13 9 16
7. Oštarije 9 4 3 2 22 12 10 15
8. Mladost ( R ) 9 5 0 4 19 23 -4 15
9. Frankopan 10 3 2 5 14 25 -11 11
10. Vrlovka 9 3 1 5 17 13 4 10
11. Mladost ( Z ) 9 2 2 5 21 36 -15 8
12. Cetingrad 9 1 3 5 7 20 -13 6
13. Šišljavić 9 0 2 7 10 31 -21 2
14. VOŠK 10 0 1 9 7 47 -40 1

 

RASPORED NATJECANJA

Kolo 11

 

05.11.2017 11:00 Oštarije      Oštarije – Cetingrad
05.11.2017 14:00 Novigrad      Dobra (N) – Šišljavić
05.11.2017 14:00 Belavići      VOŠK – Petrova gora
05.11.2017 14:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Dobra (SP)
05.11.2017 14:00 Donje Mekušje      Kupa – Frankopan
04.11.2017 14:00 Zagorje      Mladost (Z) – Mrežnica
05.11.2017 14:00 Rečica      Mladost (R) – Vrlovka