REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ  – Kolo 8

 

Draganići

     Draganić – Ilovac  

1 : 2

Ogulin      Ogulin-Slunj 9 : 1
Klc-Turanj      Korana – Croatia ’78 2 : 5
Mali Erjavec      Zrinski Ozalj –Dobra (SP) 6 : 1
Duga Resa      Duga Resa 1929 –Vojnić ’95 2 : 2

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. OGULIN 8 6 1 1 43 9 34 19
2. CROATIA ‘78 8 5 1 2 24 12 12 16
3. SLUNJ 7 5 1 1 16 14 2 16
4. DUGA RESA 1929 7 4 2 1 11 7 4 14
5. ZRINSKI OZALJ 8 3 3 2 16 8 8 12
6. KORANA 8 3 0 5 12 18 -6 9
7. ILOVAC 8 3 0 5 8 14 -6 9
8. VOJNIĆ ‘95 8 2 2 4 10 32 -22 8
9. DOBRA ( SP ) 8 2 1 5 12 23 -11 7
10. DRAGANIĆ 8 0 1 7 7 22 -15 1

  

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 2 (SRIJEDA)
 

10.10.2018 16:30

Slunj      Slunj – Duga Resa 1929

 1ŽNL NSKŽ – Kolo 9

 

14.10.2018 16:00 Vojnić      Vojnić ’95 – Draganić
14.10.2018 16:00 Sveti Petar      Dobra (SP) – Duga Resa 1929
14.10.2018 16:00 Žakanje      Croatia ’78 – Zrinski Ozalj
14.10.2018 16:00 Slunj      Slunj – Korana
14.10.2018 10:00 Klc-Ilovačka šuma      Ilovac – Ogulin

 

 

 

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ – Kolo 1

 

 

Donje Mekušje      Kupa – Mladost (R) 3 : 0

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 7

 

 

Šišljavić      Šišljavić – Frankopan 1 : 2
Cetingrad      Cetingrad – Kupa 3 : 2
Oštarije      Oštarije –Dobra (N) 2 : 1
Krnjak      Krnjak Barilović – Vatrogasac 1 : 5
Zvečaj      Mrežnica – Vrlovka 1 : 4
Belavići      VOŠK – Mladost (R) 5 : 3
Vojnić      Petrova gora – Madost (Z) 3 : 0

 

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. VATROGASAC 7 6 1 0 24 4 20 19
2. OŠTARIJE 7 5 1 1 12 6 6 16
3. KRNJAK BARILOVIĆ 7 5 0 1 28 14 14 15

 

4. DOBRA ( N ) 7 4 2 1 21 10 11 14
5. FRANKOPAN 7 4 1 2 14 11 3 13
6. KUPA 7 4 0 3 20 20 0 12
7. CETINGRAD 7 2 3 2 10 13 -3 9
8. ŠIŠLJAVIĆ 7 3 0 4 14 18 -4 9
9. VRLOVKA 7 2 1 4 14 16 -2 7
10. VOŠK 7 2 1 4 11 26 -15 7

 

11. MREŽNICA 6 2 0 4 15 9 6 6
12. PETROVA GORA 6 1 1 4 7 17 -10 4
13. MLADOST ( Z ) 6 1 1 5 10 24 -14 4
14. MLADOST ( R ) 7 1 0 6 7 19 -12 3

 

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 8

 

 

14.10.2018 13:00 Šišljavić      Šišljavić – Mladost (Z)
14.10.2018 16:00 Rečica      Mladost (R) – Petrova gora
14.10.2018 16:00 Gornje Mekušje      Vatrogasac – VOŠK
14.10.2018 16:00 Novigrad      Dobra (N) – Krnjak Barilović
14.10.2018 16:00 Kamanje      Vrlovka – Oštarije
14.10.2018 16:00 Donje Mekušje      Kupa – Mrežnica
14.10.2018 13:00 Brežani      Frankopan – Cetingrad