REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ

 

 

Kolo 19

 

Klc-Ilovačka šuma Ilovac – Croatia ’78                          4 : 1
Duga Resa Duga Resa 1929 – Josipdol             4 : 3
Mali Erjavec Zrinski Ozalj – Vojnić ’95                 0 : 1
Ogulin Ogulin – Draganić                             2 : 0
Klc-Turanj Korana – Vatrogasac                        1 : 1
   
     
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ilovac 19 17 1 1 67 18 49 52
2. Duga Resa 1929 19 11 2 6 36 33 3 35
3. Ogulin 19 10 2 7 39 34 5 32
4. Zrinski Ozalj 19 9 2 8 33 23 10 29
5. Korana 19 9 2 8 27 23 4 29
6. Croatia ‘78 19 9 1 9 40 43 -3 28
7. Vojnić ‘95 19 8 0 10 21 39 -18 27
8. Josipdol 19 8 0 11 44 41 3 24
9. Draganić 19 4 2 13 22 41 -19 14
10. Vatrogasac 19 1 4 14 16 50 -34 7

 

RASPORED NATJECANJA Kolo 20

 

 

22.04.2018 17:00 Klc-Turanj Korana – Croatia ’78
22.04.2018 17:00 Gornje Mekušje Vatrogasac  – Ogulin
22.04.2018 17:00 Draganići Draganić – Zrinski Ozalj
22.04.2018 17:00 Vojnić Vojnić ’95 – Duga Resa 1929
22.04.2018 17:00 Josipdol Josipdol – Ilovac

 

 

 

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ Kolo 18

 

 

Cetingrad      Cetingrad – Dobra ( SP ) 1 : 3
Brežani      Frankopan – Petrova gora 2 : 0
Zvečaj      Mrežnica – Šišljavić 1 : 0-prekid
Kamanje      Vrlovka – Oštarije 4 : 1
Rečica      Mladost (R) – Dobra (N) 2 : 0
Zagorje      Mladost (Z) – VOŠK 3 : 0
Donje Mekušje      Kupa – Krnjak Barilović 1 : 4

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Mrežnica 17 13 3 1 75 26 49 42
2. Dobra ( SP ) 16 12 2 2 49 29 20 38
3. Krnjak Barilović 18 11 1 6 56 40 16 34
4. Oštarije 17 9 4 4 39 22 17 31
5. Vrlovka 17 9 1 7 39 26 13 28
6. Dobra ( N ) 17 8 2 7 47 27 20 26
7. Kupa 18 7 5 6 44 32 12 26
8. Petrova gora 17 7 2 8 30 26 4 23
9. Cetingrad 18 6 5 7 22 29 -7 23
10. Frankopan 18 6 3 9 27 40 -13 21
11. Mladost ( R ) 16 6 1 9 29 43 -14 19
12. Šišljavić 17 4 4 9 39 59 -20 16
13. Mladost ( Z ) 17 3 3 11 31 69 -38 12
14. VOŠK 17 0 2 14 13 72 -59 2

RASPORED NATJECANJA Kolo 19

 

21.04.2018 17:00 Donje Mekušje      Kupa – Cetingrad
22.04.2018 11:00 Krnjak      Krnjak Barilović – Mladost (Z)
22.04.2018 17:00 Belavići      VOŠK – Mladost (R)
22.04.2018 17:00 Novigrad      Dobra (N) – Vrlovka
22.04.2018 11:00 Oštarije      Oštarije – Mrežnica
 22.04.2018 17:00 Brežani      Frankopan – Šišljavić
22.04.2018 13:30 Vojnić      Petrova gora – Dobra (SP)