REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 6

 

Draganići      Draganić – Slunj 2 : 4
Klc-Ilovačka šuma      Ilovac – Croatia ’78 1 : 4
Ogulin      Ogulin – Dobra (SP) 3 : 1
Klc-Turanj      Korana – Vojnić ’95 1 : 2
Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Duga Resa 1929 0 : 0

 

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. OGULIN 6 5 1 0 31 4 27 16
2. CROATIA ‘78 6 3 1 2 15 7 8 10
3. SLUNJ 4 3 1 0 10 3 7 10
4. DUGA RESA 1929 5 3 1 1 6 5 1 10
5. ZRINSKI OZALJ 6 2 3 1 9 5 4 9
6. DOBRA ( SP ) 5 2 1 2 10 11 -1 7
7. KORANA 6 2 0 4 7 13 -6 6
8. ILOVAC 6 2 0 4 5 11 -6 6
9. VOJNIĆ ‘95 6 1 1 4 6 29 -23 4
10. DRAGANIĆ 6 0 1 5 6 17 -11 1

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 4 (SRIJEDA)

 

 

26.09.2018 17:00

Slunj      Slunj – Dobra ( SP )

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 7
30.09.2018 16:30 Duga Resa      Duga Resa 1929 – Draganić
30.09.2018 16:30 Vojnić      Vojnić ’95 – Zrinski Ozalj
30.09.2018 16:30 Sveti Petar      Dobra (SP) – Korana
30.09.2018 16:30 Žakanje      Croatia ’78 -Ogulin
30.09.2018 16:30 Slunj      Slunj -Ilovac

 

     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 5

 

 

Donje Mekušje      Kupa – Šišljavić 6 : 2
Brežani      Frankopan – Vrlovka 3 : 1
Cetingrad      Cetingrad – Dobra (N) 1 : 1
Zvečaj      Mrežnica – Vatrogasac 0 : 1
Oštarije      Oštarije – Mladost (R) 3 : 1
Krnjak      Krnjak Barilović – Mladost (Z) 5 : 4
Belavići      VOŠK – Petrova gora 5 : 1

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. VATROGASAC 5 4 1 0 16 3 13 13
2. OŠTARIJE 5 4 1 0 10 2 8 13
3. KRNJAK BARILOVIĆ 5 4 0 1 23 8 15 12

 

4. DOBRA ( N ) 5 3 2 0 18 7 11 11
5. FRANKOPAN 5 3 1 1 10 6 4 10
6. MREŽNICA 4 2 0 2 13 3 10 6
7. CETINGRAD 5 1 3 1 7 8 -1 6
8. ŠIŠLJAVIĆ 5 2 0 3 11 15 -4 6
9. KUPA 4 2 0 2 11 15 -4 6
10. VOŠK 5 1 1 3 6 19 -13 4

 

11. MLADOST ( R ) 4 1 0 3 3 7 -4 3
12. VRLOVKA 5 0 1 4 7 15 -8 1
13. PETROVA GORA 4 0 1 3 3 15 -12 1
14. MLADOST ( Z ) 5 0 1 4 6 21 -15 1

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 6
     
30.09.2018 16:30 Šišljavić      Šišljavić –Petrova gora
30.09.2018 13:00 Zagorje      Mladost (Z) – VOŠK
30.09.2018 16:30 Rečica      Mladost (R) – Krnjak Barilović
30.09.2018 16:30 Gornje Mekušje      Vatrogasac – Oštarije
30.09.2018 16:30 Novigrad      Dobra (N) – Mrežnica
30.09.2018 16:30 Kamanje      Vrlovka –Cetingrad
30.09.2018 16:30 Donje Mekušje      Kupa – Frankopan