REZULTATI 1. ŽNL NSKŽ  – Kolo 10

 

Draganići

     Draganić – Ogulin  

0 : 6

Klc-Ilovačka šuma      Ilovac – Korana 2 : 3
Slunj      Slunj – Zrinski Ozalj 3 : 0
Žakanje      Croatia ’78 – Duga Resa 1929 4 : 1
Sveti Petar      Dobra (SP) –Vojnić ’95 3 : 3

 

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. OGULIN 10 8 1 1 52 10 42 25
2. SLUNJ 10 7 2 1 22 15 7 23
3. CROATIA ‘78 10 6 1 3 28 15 13 19
4. ZRINSKI OZALJ 10 4 3 3 18 11 7 15
5. DUGA RESA 1929 10 4 3 3 13 13 0 15
6. KORANA 10 4 0 6 16 23 -7 12
7. VOJNIĆ ‘95 10 3 3 4 18 36 -18 12
8. DOBRA ( SP ) 10 3 2 5 17 27 -10 11
9. ILOVAC 10 3 0 7 11 20 -9 9
10. DRAGANIĆ 10 0 1 9 8 33 -25 1

 1.ŽNL NSKŽ – Kolo 11

28.10.2018 14:00 Sveti Petar      Dobra (SP) –Draganić
28.10.2018 14:00 Vojnić      Vojnić ’95 – Croatia ’78
28.10.2018 14:00 Duga Resa      Duga Resa 1929 – Slunj
28.10.2018 14:00 Mali Erjavec      Zrinski Ozalj – Ilovac
28.10.2018 14:00 Klc-Turanj      Korana – Ogulin

 

  REZULTATI 2. ŽNL NSKŽ – Kolo 8

 

Šišljavić      Šišljavić – Mladost (Z) 4 : 1  čl. 58 PNN

– Kolo 9

 

Cetingrad      Cetingrad – Šišljavić 3 : 0  
Zvečaj      Mrežnica – Frankopan ODGOĐENO  
Oštarije      Oštarije –Kupa 1 : 1  
Krnjak      Krnjak Barilović – Vrlovka 3 : 0  
Belavići      VOŠK – Dobra (N) 2 : 4  
Vojnić      Petrova gora – Vatrogasac 0 : 2  
Zagorje      Mladost (Z) – Mladost (R) 2 : 2  
       

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. VATROGASAC 9 8 1 0 30 4 26 25
2. KRNJAK BARILOVIĆ 9 7 0 2 35 15 20 21

 

3. DOBRA ( N ) 9 5 2 2 26 16 10 17
4. OŠTARIJE 9 5 2 2 14 10 4 17
5. KUPA 9 5 1 3 27 22 5 16
6. CETINGRAD 9 4 3 2 17 14 3 15
7. FRANKOPAN 8 4 1 3 15 15 0 13
8. ŠIŠLJAVIĆ 9 4 0 5 18 22 -4 12
9. VRLOVKA 9 3 1 5 17 20 -3 10
10. MLADOST ( R ) 9 2 1 6 13 23 -10 7
11. VOŠK 9 2 1 6 13 34 -21 7

 

12. MREŽNICA 7 2 0 5 16 15 1 6
13. MLADOST ( Z ) 9 1 2 6 13 30 -17 5
14. PETROVA GORA 8 1 1 6 9 23 -14 4

 

  1. ŽNL NSKŽ – Kolo 10

 

 

28.10.2018 14:00 Šišljavić      Šišljavić – Mladost (R)
28.10.2018 14:00 Gornje Mekušje      Vatrogasac – Mladost (Z)
28.10.2018 14:00 Novigrad      Dobra (N) – Petrova gora
28.10.2018 14:00 Kamanje      Vrlovka – VOŠK
28.10.2018 14:00 Donje Mekušje      Kupa – Krnjak Barilović
28.10.2018 10:30 Brežani      Frankopan – Oštarije
28.10.2018 10:30 Cetingrad      Cetingrad –Mrežnica