REZULTATI NATJECANJA 1. ŽNL

  Kolo 15  
  10.03.2019 Slunj Slunj – Draganić                         1 : 0    
  10.03.2019 Žakanje Croatia ’78 – Ilovac                       1 : 0    
  10.03.2019 Sveti Petar Dobra (SP) – Ogulin                       3 : 3    
  10.03.2019 Vojnić Vojnić ’95 – Korana                       3 : 0    
  10.03.2019 Duga Resa Duga Resa 1929 – Zrinski-Ozalj              3 : 1    

  

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ogulin 15 12 2 1 79 18 +61 38
2. Slunj 15 10 3 2 34 22 +12 33
3. Croatia ’78 15 8 2 5 34 21 +13 26
4. Zrinski-Ozalj 15 6 3 6 27 24 +3 21
5. Duga Resa 1929 15 6 3 6 23 27 -4 21
6. Ilovac 15 6 1 8 20 25 -5 19
7. Vojnić ’95 15 5 4 6 26 50 -24 19
8. Korana 15 6 0 9 24 37 -13 18
9. Dobra (SP) 15 4 4 7 24 36 -12 16
10. Draganić (-1) 15 0 2 13 10 41 -31 1

 

 

  Kolo 16    
  17.03.2019 10:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac – Slunj      
  17.03.2019 14:30 Draganići Draganić – Duga Resa 1929    
  17.03.2019 14:30 Mali Erjavec Zrinski-Ozalj – Vojnić ’95    
  17.03.2019 14:30 Karlovac-Turanj Korana – Dobra (SP)    
  17.03.2019 14:30 Ogulin Ogulin – Croatia ’78    

 

REZULTATI NATJECANJA 2. ŽNL

  Kolo 14  
  10.03.2019 Šišljavić Šišljavić – Dobra (N)             0 : 0    
  10.03.2019 Gornje Mekušje Vatrogasac – Vrlovka            4 : 1    
  10.03.2019 Rečica Mladost (R) – Kupa             3 : 0    
  20.04.2019 Zagorje Mladost (Z) – Frankopan    
  10.03.2019 Vojnić Petrova gora – Cetingrad        1 : 3    
  10.03.2019 Belavići VOŠK – Mrežnica              2 : 2    
  10.03.2019 Krnjak Krnjak Barilović – Oštarije       3 : 0 p.f. čl. 56 PNN    

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Vatrogasac 14 12 2 0 43 8 +35 38
2. Krnjak Barilović 14 11 0 3 55 23 +32 33
3. Dobra (N) 14 7 3 4 40 22 +18 24
4. Kupa 14 7 3 4 41 30 +11 24
5. Oštarije 14 6 5 3 20 16 +4 23
6. Mrežnica 14 6 2 6 34 32 +2 20
7. Frankopan 13 6 2 5 25 26 -1 20
8. Cetingrad 14 5 4 5 23 25 -2 19
9. Vrlovka 14 5 2 7 29 27 +2 17
10. Šišljavić 14 5 1 8 24 32 -8 16
11. Mladost (R) 14 4 2 8 20 29 -9 14
12. VOŠK 14 3 3 8 21 48 -27 12
13. Mladost (Z) (-3) 13 2 3 8 16 37 -21 6
14. Petrova gora 14 1 2 11 14 50 -36 5

 

 

  Kolo 15  
  17.03.2019 11:00 Krnjak Krnjak Barilović – Šišljavić    
  17.03.2019 14:30 Oštarije Oštarije – VOŠK    
  17.03.2019 14:30 Zvečaj Mrežnica – Petrova gora    
  17.03.2019 14:30 Cetingrad Cetingrad – Mladost (Z)    
  17.03.2019 14:30 Brežani Frankopan – Mladost (R)    
  17.03.2019 14:30 Donje Mekušje Kupa – Vatrogasac    
  17.03.2019 14:30 Kamanje Vrlovka – Dobra (N)