REZULTATI NATJECANJA

 

  Kolo 17  
  24.03.2019 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac – Draganić             1 : 2    
  24.03.2019 Slunj Slunj – Ogulin               2 : 4    
  24.03.2019 Žakanje Croatia ’78 – Korana          2 : 3    
  24.03.2019 Sveti Petar Dobra (SP) – Zrinski-Ozalj      1 : 0    
  24.03.2019 Vojnić Vojnić ’95 – Duga Resa 1929    1 : 0    

 

LJESTVICA 1. ŽNL NSKŽ

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ogulin 17 14 2 1 87 21 +66 44
2. Slunj 17 11 3 3 38 26 +12 36
3. Croatia ’78 17 8 2 7 37 28 +9 26
4. Duga Resa 1929 17 7 3 7 26 30 -4 24
5. Korana 17 8 0 9 30 39 -9 24
6. Vojnić ’95 17 6 5 6 29 52 -23 23
7. Zrinski-Ozalj 17 6 4 7 29 27 +2 22
8. Ilovac 17 6 1 10 21 29 -8 19
9. Dobra (SP) 17 5 4 8 25 39 -14 19
10. Draganić (-1) 17 1 2 14 14 45 -31 4

 

RASPORED NATJECANJA

 

  Kolo 18  
  31.03.2019 16:00 Draganići Draganić – Vojnić ’95    
  31.03.2019 16:00 Duga Resa Duga Resa 1929 – Dobra (SP)    
  31.03.2019 16:00 Mali Erjavec Zrinski-Ozalj – Croatia ’78    
  31.03.2019 16:00 Karlovac-Turanj Korana – Slunj    
  31.03.2019 16:00 Ogulin Ogulin – Ilovac    

REZULTATI NATJECANJA

 

  Kolo 16  
  24.03.2019 Šišljavić Šišljavić – Vrlovka            2 : 3    
  24.03.2019 Novigrad Dobra (N) – Kupa             1 : 2    
  24.03.2019 Gornje Mekušje Vatrogasac – Frankopan       4 : 1    
  24.03.2019 Rečica Mladost (R) – Cetingrad       2 : 1    
  24.03.2019 Zagorje Mladost (Z) – Mrežnica        0 : 2    
  24.03.2019 Vojnić Petrova gora – Oštarije        0 : 1    
  24.03.2019 Belavići VOŠK – Krnjak Barilović        1 : 4    

 

LJESTVICA 2. ŽNL NSKŽ

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Vatrogasac 16 14 2 0 52 11 +41 44
2. Krnjak Barilović 16 13 0 3 61 24 +37 39
3. Kupa 16 8 3 5 45 36 +9 27
4. Oštarije 16 7 6 3 21 16 +5 27
5. Mrežnica 16 8 2 6 39 33 +6 26
6. Dobra (N) 16 7 4 5 43 26 +17 25
7. Cetingrad 16 6 4 6 26 27 -1 22
8. Vrlovka 16 6 3 7 34 31 +3 21
9. Frankopan 15 6 2 7 28 34 -6 20
10. Mladost (R) 16 6 2 8 26 32 -6 20
11. Šišljavić 16 5 1 10 26 37 -11 16
12. VOŠK 16 3 4 9 22 52 -30 13
13. Mladost (Z) (-3) 15 2 3 10 16 41 -25 6
14. Petrova gora 16 1 2 13 15 54 -39 5

 

 

RASPORED NATJECANJA

 

  Kolo 17  
  31.03.2019 11:00 Belavići VOŠK – Šišljavić    
  31.03.2019 11:00 Krnjak Krnjak Barilović – Petrova gora    
  31.03.2019 16:00 Oštarije Oštarije – Mladost (Z)    
  31.03.2019 16:00 Zvečaj Mrežnica – Mladost (R)    
  31.03.2019 16:00 Cetingrad Cetingrad – Vatrogasac    
  31.03.2019 16:00 Brežani Frankopan – Dobra (N)    
  31.03.2019 16:00 Donje Mekušje Kupa – Vrlovka