REZULTATI NATJECANJA

 

Kolo 25
22.05.2019 18:00 Vojnić Vojnić ’95 – Ilovac
19.05.2019 Sveti Petar Dobra (SP) – Draganić                 4 : 0
19.05.2019 Mali Erjavec Zrinski-Ozalj – Duga Resa 1929          0 : 2
19.05.2019 Ogulin Ogulin – Korana                     4 : 1
19.05.2019 Slunj Slunj – Croatia ’78                    6 : 1

 

LJESTVICA 1. ŽNL NSKŽ

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Ogulin 24 21 2 1 122 31 +91 65
2. Slunj 25 16 4 5 62 40 +22 52
3. Croatia ’78 24 12 3 9 51 42 +9 39
4. Vojnić ’95 24 10 6 8 44 61 -17 36
5. Duga Resa 1929 24 10 5 9 37 43 -6 35
6. Korana 24 9 3 12 37 48 -11 30
7. Dobra (SP) 25 8 5 12 43 59 -16 29
8. Ilovac 24 8 3 13 40 50 -10 27
9. Zrinski-Ozalj 25 7 4 14 36 55 -19 25
10. Draganić (-1) 25 2 3 30 23 66 -43 8

 

RASPORED NATJECANJA

Kolo 23
29.05.2019 18:00 Žakanje Croatia ’78 – Korana

 

Kolo 24
23.05.2019 17:30 Duga Resa Duga Resa 1929 – Ogulin

 

Kolo 25
22.05.2019 18:00 Vojnić Vojnić ’95 – Ilovac

 

Kolo 26
26.05.2019 17:30 Slunj Slunj – Vojnić ’95
26.05.2019 17:30 Žakanje Croatia ’78 – Ogulin
26.05.2019 17:30 Karlovac-Turanj Korana – Zrinski-Ozalj
26.05.2019 17:30 Duga Resa Duga Resa 1929 – Dobra (SP)
26.05.2019 17:30 Draganići Draganić – Ilovac

 

Kolo 24
19.05.2019 Šišljavić Šišljavić – Mrežnica                    2 : 3
19.05.2019 Cetingrad Cetingrad – Oštarije                    2 : 3
19.05.2019 Brežani Frankopan – Krnjak Barilović             2 : 4
19.05.2019 Donje Mekušje Kupa – VOŠK                          3 : 2
19.05.2019 Kamanje Vrlovka – Petrova gora                  2 : 0
19.05.2019 Novigrad Dobra (N) – Mladost (Z)                 10 : 0
19.05.2019 Gornje Mekušje Vatrogasac – Mladost (R)                9 : 0

 

 

LJESTVICA

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1. Vatrogasac 24 22 2 0 103 16 +87 68
2. Krnjak Barilović 24 20 0 4 86 36 +50 60
3. Dobra (N) 24 14 4 6 77 31 +46 46
4. Oštarije 24 13 6 5 45 28 +17 45
5. Mrežnica 24 13 2 9 61 52 +9 41
6. Kupa 24 10 4 10 56 60 -4 34
7. Vrlovka 24 10 3 11 51 46 +5 33
8. Mladost (R) 24 9 2 13 44 55 -11 29
9. Šišljavić 24 9 2 13 40 52 -12 29
10. Cetingrad 24 8 4 12 40 49 -9 28
11. VOŠK 24 8 4 12 45 69 -24 28
12. Frankopan 24 7 3 14 39 60 -21 24
13. Mladost (Z) (-3) 24 3 4 16 22 81 -59 10
14. Petrova gora 24 1 2 21 18 92 -74 5

 

RASPORED NATJECANJA

 

Kolo 25
26.05.2019 17:30 Gornje Mekušje Vatrogasac – Šišljavić
26.05.2019 17:30 Rečica Mladost (R) – Dobra (N)
26.05.2019 17:30 Zagorje Mladost (Z) – Vrlovka
26.05.2019 17:30 Vojnić Petrova gora – Kupa
25.05.2019 17:30 Belavići VOŠK – Frankopan
26.05.2019 11:00 Krnjak Krnjak Barilović – Cetingrad
26.05.2019 11:00 Oštarije Oštarije – Mrežnica